استانهادین / اندیشه

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان قم: تفکر بسیجی تضمین‌کننده پیشرفت کشور است

ثروت ایرانی - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان قم تفکر و اندیشه بسیجی را تضمین‌کننده و عامل پیشرفت کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان قم، حجت‌الاسلام رحیم اهرمی روز یکشنبه به مناسبت سالروز تأسیس بسیج مستضعفین، اظهار کرد: شجره طیبه بسیج یکی از ارزشمندترین یادگارهای امام خمینی(ره) است که ثمره آن در داخل و خارج کشور مشهود است.
وی بن‌مایه اصلی بسیج را تفکر و فرهنگ بسیجی دانست و گفت: این تفکر بسیجی است که جمهوری اسلامی را در مسیر رسیدن به قله پیشرفت قرار داد و در جهان اسلام، میلیون‌ها نفر را شیفته خود کرده است.
حجت‌الاسلام اهرمی با یادآوری برخی مجاهدت‌های مخلصانه بسیجیان در سال‌های گذشته، بیان داشت: این تفکر و اندیشه بسیجی است که هزاران نفر از جوانان را بدون چشمداشت، در مسائلی همچون سیل، کرونا، کمک‌های مومنانه و مبارزه با دشمن بسیج کرده است. در قضیه اغتشاش‌های گذشته هم به بسیجیان ظلم بزرگی شد اما جوانان مومن و انقلابی تا پای جان از میهن اسلامی دفاع کردند.
وی گفت: جامعه روستایی و عشایری نقش برجسته‌ای در بارورشدن فرهنگ بسیجی داشته و دارند و ما در صندوق بیمه اجتماعی افتخار داریم که به این اقشار زحمتکش خدمت‌رسانی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا