ورزش

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم: یک روز برای تجلیل از خبرنگاران کافی نیست

ثروت ایرانی -  مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: برای تجلیل از خبرنگاران باید هفته خبرنگار داشته باشیم و یک روز برای قدردانی از زحمات خبرنگاران کم است.

به گزارش ایسنا بیست و یکم مردادماه اداره کل ورزش وجوانان استان قم به مناسبت روز خبرنگار نشست خبری با حضور مدیرکل ورزش وجوانان استان قم و معاونین ایشان برگزارکرد.

ابراهیم سانی خانی در این نشست خبری با اشاره به دشواری شغل خبرنگاری، عنوان کرد: خبرنگاری یک شغل بسیار دشوار است و خبرنگاران وظیفه سهمگین جهادتبیین در جنگ شناختی را عهده دار هستند.

وی افزود: در برهه سخت اقتصادی که هم اکنون بر کشور حاکم است برخی خبرنگاران حتی به صورت رسمی استخدام نیستند و علاوه بر این برخی تجهیزات لازم نیز با هزینه شخصی خبرنگاران تهیه می‌شود؛ برای گرامیداشت مقام خبرنگار باید یک هفته را به نام خبرنگار نامگذاری کرد و یک روز برای تجلیل از خبرنگاران کافی نیست.

مدیرکل ورزش وجوانان استان قم، عنوان کرد: درعرصه ورزش وجوانان با دو موضوع متفاوت ولی به هم پیوسته سروکار داریم که هر دو بالی برای اعتلای یکدیگر هستند.

وی افزود: در عرصه ورزش وجوانان ضغف ساختاری و زیرساختی وجود دارد و از سال گذشته درتلاش هستیم تا این ضعف ها را برطرف کنیم و تا کنون به سمت قله‌های هدف حرکت کرده‌ایم.

سانی خانی اظهار کرد: اداراتی همچون فرهنگی ورزشی شهرداری، دانشجویی، دانش‌آموزی، کارگری و بسیج ورزشکاران کمکهای شایانی برای رسیدن به اهداف مورد نظر کرده‌اند و هم اکنون نیز در کنار ماهستند.

وی گفت: استان قم میزبانی‌های ورزشی بسیاری را انجام داده است که این نشان از توانمندی بخش ورزشی استان است و امیدواریم تا در آینده با زیرساخت‌های مناسب میزبانی‌های فراملی را نیز در استان قم داشته‌باشیم.

مدیرکل ورزش وجوانان استان قم ادامه داد: استان قم نزدیک به ۱۵۰ قهرمان بین‌المللی دارد و این نشان از استعدادبالای جوانان ما در عرصه ورزش است.

وی افزود: موفق شدیم تا تمام برنامه‌های زیرساختی که در سال گذشته داشتیم را با مبلغ بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان که از سفر ریاست جمهوری به استان قم جذب شده‌ بود به انجام برسانیم.

سانی خانی گفت: بالغ بر ۹۰ درصد اماکن ورزشی را در اختیار هیات های ورزشی قرارداده‌ایم تا هیات‌های‌ ورزشی ما از کمبود فضای ورزشی رنج نبرند.

وی یادآور شد: یکی از اقداماتی که ماانجام دادیم این بود که مسئولین ادارات دولتی را با ورزش هماهنگ کردیم و ایشان باید مبالغی را برای ورزش هزینه می‌کردند که این کار را انجام دادند.

مدیرکل ورزش وجوانان استان قم با اشاره به حمایت‌های استانداری از ورزش استان، گفت: استانداری کاملا حامی ورزش وجوانان استان‌قم است و در بخش های مختلف مالی و تجهیزاتی کمک‌های شایانی را به بخش ورزشی استان قم کرده است.

در پایان این نشست خبری از برخی روابط عمومی فعال هیات‌های ورزشی با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا