استانهافرهنگ / هنر

در راستای آموزش اهمیت آب به دانش آموزان؛ چهاردهمین جشنواره سراسری فراگیری نخستین واژه در قم برگزار شد

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: چهاردهمین جشنواره سراسری فراگیری نخستین واژه «آب» در هفته پایانی آذر ماهدر تمامی مدارس ابتدایی استان قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، محمد کربلایی ابراهیمی با اشاره به لزوم فرهنگ سازی مصرف درست آب از سنین کودکی اظهار داشت: با توجه به اینکه واژه آب، نخستین کلمه ای است که دانش آموزان پایه اول ابتدایی می آموزند، لذا همزمان با یادگیری این کلمه، بهترین فرصت برای انتقال مفاهیم مرتبط با اهمیت آب به آنها است.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم با اجرای برنامه های  آموزشی، ترویجی و فرهنگی جایگاه ارزشمند و کمبود منابع آبی به ویژه در استان کویری قم را برای دانش آموزان تبیین کنیم، خاطرنشان کرد: ضمیر پاک دانش آموزان پایه اول ابتدایی، بستر بسیار مناسب و موثری در یادگیری مفاهیم مرتبط با آب است.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم برگزاری جشنواره فراگیری نخستین واژه «آب» را نیز در همین راستا دانست و گفت: امسال نیز چهاردهمین جشنواره سراسری فراگیری نخستین واژه « آب » با همکاری معاونت آموزش ابتدایی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان طی هماهنگی های انجام شده با تمامی مدارس ابتدایی ابلاغ و در هفته پایانی آذر ماه برگزار شد.

وی یادآور شد: در این جشنواره مدیران، مربیان و دانش آموزان مقطع ابتدایی با اجرای برنامه های خلاقانه همچون برگزاری نمایشگاه نقاشی، اجرای نمایش، روزنامه دیواری و آموزش چهره به چهره تمام سعی خود را در پرورش نسلی صرفه جو به کار می ببندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا