ورزش

انتقاد تند مربي تيم ملي از رئيس هيات تكواندو قم

ثروت ایرانی - مربي تيم تكواندو نونهالان استان قم گفت: رئيس محترم هيات تكواندو قم هیچ قدمی برای حمایت از مربیان زحمتکش استان بر نداشته است.

روح‌الله رضاپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ثروت ایرانی در قم، اظهار كرد: دو ماه از زمان شروع تمرينات تیم نونهالان تكواندو قم برای اعزام به مسابقات لیگ باشگاه‌هاي كشور مي‌گذرد و قرار بر این شد که تیم نونهالان با موافقت رئيس هيات تکواندو به این پيكارها اعزام شود، بنده هم به عنوان سرمربی با همراهی چهار نفر از دوستان که قرار است در امر مربیگری كادر فني را کمک کنند، کار را شروع کردیم.
وي با بيان اينكه شخص رئيس هيات تکواندو با اعلام به سرپرست تیم مانع اعزام تيم نونهالان قم به ليگ باشگاه‌هاي كشور شده، تصريح كرد: دليل آن را كاملا مي‌دانم چون بنده مدتي قبل از رئيس هيات تكواندو استان قم انتقادي داشتم که چرا از قهرمانان اين رشته حمایتی نمي‌شود و چرا کسی از مسوولان استان در مسابقات انتخابی تیم ملی نونهالان حضور نداشت؟ كه ظاهرا به ايشان برخورده است، در حالي كه اين انتظار حداقلي ما از رئيس هيات است.
رضاپور كه سال ۲۰۱۵ در پيكارهاي قهرماني نوجوانان آسيا مربي تيم ملي ايران بود در ادامه بيان كرد: بنده هیچ مبلغی براي مربیگری دریافت نکرده‌ام، ولی دغدغه بنده قهرمانان تكواندو قم بود اما ظاهرا این انتقاد باعث شده که رئيس هيات تکواندو به سرپرست تیم عنوان كند که ما تیمي به لیگ کشور اعزام نمي‌كنيم كه واقعا جاي تعجب و البته تعجب دارد!
مربي تيم تكواندو نونهالان قم خاطرنشان كرد: بعد از اين اتفاق تماس‌های مکرر با رئيس هيات تكواندو داشتم اما متاسفانه جواب‌گو نبود، این قضیه باعث اعتراض خانواده‌ها نیز شده است.
رضاپور در ادامه به حذف نامش از ليست اعضاي شركت كننده در مجمع ساليانه هيات تكواندو قم اشاره و عنوان كرد: در مجمعی که با حضور استاد هادي ساعی رئيس فدراسيون و محمد جمشيدي رئيس هيات تکواندو برگزار شد با وجود دعوت از قهرمانانی که بنده مربی آنها هستم، از بنده به دلیل همان انتقاد دعوت نشد.
وي ابراز كرد: بنده تنها مربی استان هستم که سال ۲۰۱۵ به عنوان مربی به تیم ملی دعوت شده و سابقه حضور در مسابقات قهرماني آسيا هستم، با تمامی تلاش‌ها و افتخاراتی که بنده برای تكواندو استان قم داشتم اما هیچ حمایتی از سوی مسئولین ورزشی استان قم از بنده نشده است.
رضاپور كه مربي بسياري از قهرمانان خوش‌نام و مدال‌آور داخلي و برون‌مرزي تكواندو قم است در پايان تصريح كرد: شغل بنده آزاد است و همیشه جهت اعتلای ورزش تکواندو قم تلاش کرده‌ام و حاضر به تلاش بيشتر هستم اما متاسفانه رئيس محترم هيات تكواندو قم هیچ قدمی برای حمایت از مربیان زحمتکش استان بر نداشته است/مهدی زرنوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا