اقتصاد

حراج لوازم خانگی اموال تملیکی در ۹ استان آغاز شد

 معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: ۱۵ حراج خرده‌فروشی و برخط به صورت هم‌زمان در ۹ استان کشور از امروز شنبه ۱۴ بهمن‌ماه به مدت سه روز آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی ،به نقل از ایرنا سعید غلامی باغی اظهار داشت: این حراج‌ها در استان‌های تهران، قم، گلستان، همدان، کهگیلویه، یزد، فارس، کرمان و خراسان رضوی آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه در این دوره لوازم خانگی عرضه شده است، گفت: کالاهای این مرحله شامل لوازم خانگی اساسی، تجهیزات الکترونیکی، سرمایشی، گرمایشی، خانه و آشپزخانه و… است.

معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی خاطرنشان کرد: متقاضیان جهت شرکت در این دوره از حراج خرده‌فروشی به سامانه ستاد الکترونیک دولت و یا سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی مراجعه کنند و نسبت به ارائه پیشنهاد قیمت از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ اقدام کنند.

غلامی باغی با بیان اینکه تعداد حراج‌های این سازمان به ۱۵۸ مرحله رسید، گفت: از خردادماه امسال تا کنون که سامانه حراج خرده‌فروشی راه‌اندازی شده است، شاهد ایجاد رقابت و شفافیت در عرضه کالاهای لوازم خانگی به صورت خرده‌فروشی هستیم. پیش از این کالاهای این سازمان به صورت عمده و در مزایده‌ها به فروش می‌رفت.

معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: این حراج‌ها در راستای رفع نیاز عموم مردم عرضه می‌شود و همه مردم به‌ویژه کارمندان دولت می‌توانند در این حراج‌ها شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا