استانهااقتصاد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قم: پای وعده خود برای ساخت ۶۳ هزار واحد مسکونی هستیم

ثروت ایرانی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: پای وعده خود برای ساخت ۶۳ هزار واحد مسکونی هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، وحید وزیری راد با بیان اينکه خوشنامی ،کارنامه خوب ،برنامه خوب سه ضلع موفقیت تعاونی ها در نهضت ملی مسکن است، اظهار داشت: یکی از راه‌های مردمی سازی اقتصاد تقویت و گسترش تعاونی های موفق در حوزه ی ساخت مسکن است.
وی افزود: بحمدلله تعامل بسیار سازنده ی اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی سبب کاهش هزینه های ساخت مسکن و تسریع در خانه دارشدن مردم با نظارت‌های عملیاتی و میدانی شده است .
وزیری راد با تاکید بر اینکه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با حمایت از تعاونی هایی که سابقه ی درخشانی در خانه دار کردن مردم دارند با پرداخت تسهیلات توانسته است کارنامه بسیار قابل قبولی ارائه نماید، بیان داشت: تمام تلاش ما پایین آوردن قیمت تمام شده ساخت واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن است.
وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما این است که واحدهای مسکونی را با کمترین قیمت بسازیم، گفت: عدد و رقم هایی که در این رابطه در فضای مجازی مطرح می شود مبنایی ندارد.
وزیری راد خاطر نشان کرد: از تمامی گروه‌های جهادی ، تعاونی های موفق ، تعاون گران دلسوز کمک خواهیم گرفت تا به هدف اصلی مان برسیم و اجازه سو استفاده مجدد به کسانی که کارنامه قابل قبولی نداشتند را نمی‌دهیم.
وی تصریح کرد: امروزه در سطح استان قم مسکن ملی عرصه خرج تجربه تعاونی هایی است که با افتخار تمام در خانه دارشدن مردم موفق بوده اند نه راه کسب ثروت و مال اندوزی افرادی که با نام تعاون باور عمومی مردم را خدشه دار نموده اند و از لحاظ کیفیت و کمیت کار مشکل آفرین بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا