استانهااقتصاد

برنامه های دهه فجر اداره کل تامین اجتماعی قم اعلام شد

ثروت ایرانی - مدیرکل تامین اجتماعی استان قم، برنامه های دهه فجر این اداره کل را در سه محور تبلیغات، فرهنگی و ورزشی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی قم، محمد عاشوری با اعلام این خبر افزود: طراحی بنرها با لگوی ستاد دهه فجر، هماهنگی با شعب و مراکز تابعه جهت نصب پرچم و ارسال پوستر، تزیین شعب و نصب روز شمار دهه فجر از مهمترین اقدامات در بخش تبلیغات می باشد.
وی بیان داشت: برپایی نمایشگاه عکس با نام یادمان انقلاب اسلامی، آماده سازی بسته نواهای انقلابی و پخش در  مراکز ارائه خدمت، اعلام محل برگزاری برنامه ها و مسیر راهپیمایی از مهمترین برنامه های فرهنگی این سازمان در دهه فجر است.
این مقام مسوول اظهارداشت: تبیین و ترویج آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی، محور قرار دادن اندیشه و دیدگاه های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی، طرح ریزی و تولید برنامه هایی با ظرفیت ملی در راستای تحقق شعار سال و برقراری ارتباط با شرکای اجتماعی و فراهم سازی زمینه مشارکت آنان از محورهای برنامه های این سازمان در گرامیداشت دهه مبارک فجر امسال است.
عاشوری گفت: معرفی و انعکاس اقدامات سازمان تأمین اجتماعی در راستای تسهیل امور و تکریم ارباب‌رجوع ، تقدیر از کارکنان حماسه‌ساز در عرصه انقلاب اسلامی (اعم از کارکنان معزز آزاده، ایثارگر، خانواده معظم شهدای انقلاب، جنگ و شهدای مدافع حرم و  امنیت)، برنامه ریزی جهت دیدار کارکنان سازمان با مقامات و مسئولین استانی، حضور مدیران و کارکنان سازمان در گلزار شهدا و تجدید میثاق با اهداف مقدس انقلاب اسلامی و  دیدار مدیران استانی با خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و امنیت و تدارک برنامه ها و مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی از جمله برنامه هایی است که در ایام مبارک دهه فجر سال جاری اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا