ایران / جهان

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی: تکذیب خبر عودت نامه معرفی زاهدی وفا به مجلس / اقبال خوبی در بین نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به زاهدی وفا وجود دارد

احمد امیرآبادی برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر عودت نامه معرفی زاهدی وفا به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون،کار، رفاه اجتماعی را تکذیب کرد و گفت: ۲۹ شهریور ماه معرفی نامه زاهدی وفا به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی در صحن علنی مجلس اعلام وصول خواهد شد و مجلس بعد از یک هفته کاری جلسه رای اعتماد را برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زاهدی وفا در طول مدت سرپرستی اش در وزارت تعاون کمتر با مجلس ارتباط برقرار کرد تا اخلاق‌مداری خود را نشان دهد و رئیس جمهور را در معذورات اخلاقی برای معرفی اش به عنوان وزیر پیشنهادی قرار ندهد.
عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: وزیر پیشنهادی تعاون، کار، رفاه اجتماعی پس از معرفی به مجلس تعامل و ارتباط خود را با نمایندگان آغاز کرده و در مجامع برخی استان از جمله استان خوزستان حضور یافته است.
وی با تاکید بر اینکه اقبال خوبی در بین نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به زاهدی وفا وجود دارد، گفت: زاهدی وفا در طول ۳۰ سرپرستی‌اش بر وزارت تعاون این وزارتخانه را به دور از حاشیه های سیاسی و با مدیریت علمی، منطقی و عقلانی اداره کرد.
امیرآبادی ادامه داد: وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی از رزمندگان دفاع مقدس بوده و جانباز است.
وی در خصوص برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر دوتابعیتی بودن فرزندان زاهدی وفا گفت: این موضوع را مورد بررسی قرار دادم همسر و فرزندان وزیر پیشنهادی، تابعیت هیچ کشور را ندارند.
امیرآبادی اظهار داشت: طبق آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی کمیسیون‌های تخصصی باید ابعاد مختلف سوابق علمی و اجرایی وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی را مورد بررسی قرار خواهند داد از جمله این ابعاد می تواند استعلام از دستگاه های امنیتی باشد.
عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی برای ایجاد تغییر و تحول در این وزارتخانه برنامه دارد و این برنامه را به مجلس ارائه خواهد داد.
امیرآبادی اظهار داشت: سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده زاهدی وفا وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون تخصصی حضور خواهد یافت و برنامه های خود را به نمایندگان ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا