استانها

اسکان بیش از ۵ هزار زائر در قرارگاه مردمی اربعین قم

ثروت ایرانی - مسئول قرارگاه مردمی اربعین استان قم اظهار کرد: این قرارگاه در ۵ روز نخست فعالیت خود، میزبان بیش از ۵ هزار زائر اربعین حسینی در صحن امام حسن عسکری (علیه‌السلام) مسجد مقدس جمکران بوده است.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی ، مهدی قربانی کرم صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از اسکان بیش از ۵ هزار زائر ایرانی و غیرایرانی طی ۵ روز گذشته در قرارگاه اربعین قم خبرداد و افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، امسال در این قرارگاه میزبان ۵۰۰ هزار زائر اربعین به مدت ۲۵ شبانه‌روز خواهیم بود.

وی با بیان اینکه سعی داریم بهترین میزبانی را از زائران داشته باشیم، گفت: زائران اربعین حسینی در هر زمانی از شبانه‌روز که به قرارگاه مراجعه کنند، پذیرش شده و خدمات ۲۴ ساعته غذای گرم و چای، خدمات پزشکی و دارویی رایگان را دریافت می‌کنند.

مسئول قرارگاه مردمی اربعین استان قم اظهار کرد: برپایی غرفه‌های فرهنگی، تبلیغی، کودک و نوجوان، مشاوره، سلامت و درمان، برگزاری مراسمات عزاداری، پذیرایی و ایستگاه صلواتی از جمله برنامه‌های این قرارگاه برای خدمت‌رسانی به زائران اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) است.

وی ابراز کرد: زائران سیدالشهداء (علیه‌السلام) می‌توانند برای اطلاع از برنامه‌ها و فعالیت‌های قرارگاه مردمی اربعین، به سایت http://hikarbala.ir و آدرس hikarbala@ در پیام‌رسان ایتا و تلگرام مراجعه کنند.

قربانی کرم در پایان خاطرنشان کرد: شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۱۱۲۴۳۴۰۰۷ نزد بانک رسالت به نام قرارگاه مردمی اربعین، آماده دریافت نذورات مردمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا