استانها

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم: مردم و هیئت های مذهبی، تبرکی خود را به سفره نیازمندان هم برسانند

ثروت ایرانی - معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم از اجرای طرح اطعام و احسان حسینی در ماه محرم امسال با هدف تأمین سبد معیشتی و غذای گرم برای نیازمندان و بیماران صعب العلاج خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس جوشقانیان، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در حال حاضر هزار و ۳۵۰ بیمار صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان قم هستند گفت: طرح اطعام و احسان حسینی در ماه محرم امسال با هدف تأمین سبد معیشتی و غذای گرم برای افرادی است که امکان حضور در مراسم عزاداری حسینی ندارند.
وی با بیان اینکه در این نذورات و سبد کالای اهدایی مردم نیکوکار در اسرع وقت به دست محرومان می رسد تصریح کرد: هیئت های مذهبی هم می توانند از غذای تبرکی هیئت، سهم مشخصی برای توزیع بین افراد بی بضاعت به کمیته امداد استان تحویل دهند.
جوشقانیان روشهای پرداخت تبرکی و نذورات به طرح اطعام و احسان حسینی را یادآور شد و افزود: مردم و نمایندگان هیئت های مذهبی علاوه بر مراجعه به مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد می توانند از روشهای واریز الکترونیکی برای وجوه نقد استفاده کنند.
وی ادامه داد: نیکوکاران گرامی می توانند از شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۶۶۰۱۸ ، کد دستوری #۱*۰۲۵*۸۸۷۷* و کد کیوآر پیش بینی شده برای این کار خداپسندانه و واریز وجوهات نقدی خود اقدام کنند.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم از هیئت های مذهبی و اعضای فعال آن خواست تا حامی ایتام و فرزندان محسنین در طرح اکرام ایتام و محسنین شوند و با پرداخت ماهانه ۵۰ هزار تومان به حسابشان، آنها را یاری کنند.
وی با معرفی شماره ثابت ۰۲۵۳۶۶۲۲۴۲۲ گفت: امدادگران این نهاد در ساعات اداری، آماده پاسخگویی به مردم و خیران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا