استانها

پاسخگویی مدیرکل استان به مردم؛ برنامه دومین روز کاری هفته تامین اجتماعی در قم

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم در دومین روز از هفته تامین اجتماعی با حضور در برنامه زنده رادیویی " مردم و مسئولان " مرکز قم به سوالات مخاطبان این برنامه پاسخ گفت.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی قم، “محمد عاشوری ” امروز سه شنبه با حضور در استودیوی برنامه زنده رادیویی مردم و مسئولان مرکز قم با اشاره به جمعیت ۸۱۵ هزار نفری افراد تحت پوشش این سازمان و شاخص فراگیری ۵۹ در قم گفت: ۴ شعبه دائم، ۲ شعبه اقماری و ۵ کارگزاری در مجموعه این استان فعال هستند.
وی تعداد بیمه شدگان اصلی را ۲۴۳ هزار و ۹۸ نفر در کل استان اعلام کرد و افزود: در مجموع بیش از ۸۱۵ هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان قم قرار گرفته اند.
عاشوری خاطرنشان کرد: همچنین یکصدهزار و ۵۲۰ نفر مجموع مستمری بگیران اصلی و تبعی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در استان قم هستند.
در ادامه برنامه، تلفن ها و پیامک های مردمی پخش شد که مدیرکل تامین اجتماعی قم به تک تک سوالات مخاطبان در خصوص متناسب سازی حقوق مستمری بگیران، بیمه رانندگان تاکسی، شرایط بازنشستگی و مشاغل سخت و زیان آور توضیحاتی ارایه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا