استانها

در نخستین روز از هفته تامین اجتماعی صورت گرفت؛ ملاقات مدیرکل تامین اجتماعی قم با مردم، شرکای اجتماعی و مدیران استان

21 نفر از بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران تامین اجتماعی قم با مدیرکل تامین اجتماعی استان دیدار و به بیان مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی قم، دیدار مردمی مدیرکل تامین اجتماعی قم به مناسبت هفته تامین اجتماعی در محل این اداره کل برگزار شد و ۲۱ نفر از بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان در نخستین روز از هفته تامین اجتماعی با « محمد عاشوری » به بحث و تبادل نظر نشستند.

در این دیدارها علاوه بر مدیران، کارفرمایان و مستمری بگیران، تعدادی از قالیبافان و رانندگان نیز به نمایندگی از همکاران خود به بیان مسائل و مشکلات بیمه ای پرداختند.

مدیرکل تامین اجتماعی قم در حاشیه این دیدارها در گفت و گویی اظهار کرد: برقراری ارتباط ۲ سویه و تنگاتنگ بین مسئولان و مردم از حقوق متقابل بین آنان و مورد تاکید دین مبین اسلام است.

عاشوری با بیان اینکه برقراری ارتباط چهره به چهره هنوز از موثرترین انواع ارتباطات به شمار می رود افزود: هدف از ملاقات مردمی، تمهید شرایط لازم برای برقراری ارتباطات موثر و کارآمد و نیز پاسخگویی سریع و صحیح به مسائل و مشکلات مردم در رابطه با خدمات رسانی در حوزه بیمه ای تامین اجتماعی در استان قم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا