استانها

از سوی شرکت ارزیاب؛ سیستم مدیریت ایمنی شركت توزیع نیروی برق قم تایید شد

با ممیزی شرکت ارزیاب مدیریت، سیستم مدیریت ایمنی شرکت توزیع نیروی برق قم تایید شد

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم، افشین شهباز زاده سرممیز تیم ممیزی شرکت ارزیاب مدیریت همام در مراسم اختتامیه ممیزی سیستم مدیریت HSE شرکت توزیع نیروی برق استان قم در سخنانی، تعهد و حمایت مدیریت ارشد سازمان در استقرار الزامات ایمنی، وجود گزارش آماری جامع و کامل قابل‌تجزیه و تحلیل در واحد ایمنی و استفاده از مولدهای تولید برق خورشیدی به منظور کاهش ریسک خطر را از نقاط قوت شرکت برق قم برشمرد.

وی ضمن توصیه به اجرای نظام آراستگی محیط کار، اجرای این نظام را بستر مناسبی برای استقرار سایر استانداردها دانست و ابراز داشت: اجرای نظام آراستگی محیط کار سال‌ها است از طرف وزارتخانه‌ها در قالب‌های مختلف به زیرمجموعه‌ها ابلاغ‌شده است.

وی در ادامه پس از بررسی نقاط قوت و ضعف و ارائه پیشنهادهای لازم، شرکت توزیع نیروی برق قم را برای دریافت گواهی‌نامه سیستم مدیریت HSE از سوی تیم ممیزی شرکت ارزیاب مدیریت همام معرفی و به مدیریت و کارکنان این شرکت تبریک گفت.

مهندس دهنوی معاون برنامه‌ریزی شرکت توزیع نیروی برق قم گزارشی از دستاوردها و آخرین وضعیت شرکت توزیع برق استان قم ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا