فرهنگ / هنر

در تابستان ۱۴۰۱ اجرا می‌شود؛ ویژه برنامه های حرم مطهر بانوی کرامت برای کودکان ۵ تا ۱۰ سال

واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت در تابستان 1401 برنامه های متنوعی را برای کودکانی که در حرم مطهر حضور دارند و کودکانی که در فضای مجازی این آستان مقدس را دنبال می کنند ارائه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، به همت واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت ویژه برنامه های کودکان فاطمی در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها ویژه کودکان ۵ تا ۱۰سال برگزار می شود.

حجت الاسلام جعفری در گفت‌وگویی اظهار کرد: اولین برنامه ویژه کودکان در ایام تابستان ۱۴۰۱ برنامه بچه های بهشت در قالب غرفه‌های حوض نقاشی، راز قصه و سرباز کوچک است که همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با حضور کارشناسان حوزه کودک زیر بالکن غربی شبستان امام خمینی (ره) برگزار می شود.

وی افزود: دومین برنامه ویژه کودکان نیز «یک روز بیاد ماندنی» در قالب مسابقه، جُنگ کودک، قصه گویی، برنامه های چندرسانه ای، جامپینگ و استفاده  از غرفه بازی ها ویژه گروه های دانش آموزی است که با توجه به درخواست های گروهی از طریق تماس با شماره ۰۲۵۳۷۱۷۵۳۰۱ و دریافت نوبت در رواق کودک حرم مطهر بانوی کرامت واقع در جنب درب یک برگزار می‌شود.

مسئول واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت ادامه داد: سومین ویژه برنامه کودکان فاطمی در ایام تابستان ۱۴۰۱ نیز ارائه برنامه های مختلف از جمله مسابقه، پویش و ارائه محتوای ویژه کودک در فضای مجازی آستان مقدس بانوی کرامت به نشانی اینترنتی fatemi.amfm.ir/koodak و نشانی کانال ایتای haramqom_koodak  است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا