استانها

بازدید میدانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی از مراکز بیمه ای و درمانی قم

دکتر ابوالفضل عفت نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی در سفر به قم علاوه بر شرکت و سخنرانی در همایش مدیران وکارگزاران هسته ای گزینش کشور از شعب 2 و 3 و همچنین بیمارستان امام رضا(ع) تامین اجتماعی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی قم، در این بازدید ۴ ساعته که محمد عاشوری مدیرکل و دکتر مهدی محصل مدیر درمان تامین اجتماعی استان نیز حضور داشتند، مسائل و مشکلات حوزه های بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی در قم مورد بررسی کارشناسی قرار گرفت.
عفت نژاد دراین بازدیدها خدمت رسانی بی منت و درست و به موقع به مردم را مهم عنوان و خاطرنشان کرد: مردم، ولی نعمتان اصلی انقلاب و نظام مقدس اسلامی هستند و خدمت رسانی به آنان می بایست بصورت درست و در کمترین زمان ممکن و همراه با تکریم صورت بپذیرد.
وی در این بازدیدها پای صحبت های مراجعان به این مراکز بیمه ای و درمانی نشست و پس از شنیدن مشکلات و درد و دل های آنان، با اطمینان بخشی نسبت به ارائه بهترین خدمات به مردم دستورات لازم را برای حل مشکلات و درخواست های آنان صادر کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی در حاشیه این بازدیدها در گفتگو با خبرنگاران با تاکید بر لزوم خدمت رسانی بیشتر به مردم و هوشمند سازی تامین اجتماعی گفت: تامین اجتماعی در دولت سیزدهم و با روی کار آمدن تیم جدید مدیریتی تلاش دوچندانی را در خدمت به مردم آغاز کرده و گسترش خدمات غیرحضوری و اجرای طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی ۲ اقدام مهم در همین راستا است.
عفت نژاد تصریح کرد: همراهی دولت سیزدهم در رفع مشکلات و موانع سر راه سازمان تامین اجتماعی از تدابیر خوب حضرت آیت الله رییسی رییس جمهور محبوب و مردمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا