سیاست

دبیر هیأت مرکزی گزینش سازمان تأمین اجتماعی: به دنبال گزینش تحول خواه و هدایت‌گر هستیم

دبیر هیأت مرکزی گزینش سازمان تأمین اجتماعی گفت: گزینش «تحول خواه» و «هدایت‌گر» می‌تواند آینده خوب و توانمند را برای سازمان تضمین کند و ما به دنبال تحقق این امر در تأمین اجتماعی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تأمین اجتماعی استان قم، «سعید ملکوتی» در همایش دو روزه مدیران و کارگزاران هسته گزینش کشور که در شهر قم برگزار شد تأکید کرد: در گزینش افراد صلاحیت دار به دنبال انتخاب بین خوب و خوب‌تر هستیم.

نماینده مدیرعامل و دبیر هیأت مرکزی گزینش سازمان تأمین اجتماعی خاطر نشان کرد: گزینش‌گران باید بدانند که هر تصمیم آنان در تأیید یا رد یک فرد، آثار مستقیم گسترده و ماندگار دارد و ردصلاحیت ناصحیح یک فرد می‌تواند ذهنیت او و اطرافیانش را تحت تأثیر منفی قرار دهد.

ملکوتی تصریح کرد: گزینش‌گران نه تنها مزاحم مدیران نیستند بلکه مدیران انقلابی و عملگرا گزینش را چشم مطمئن و بازوی مستحکم مجموعه مدیریت خود می دانند.

وی گفت: مجموعه گزینش سازمان تأمین اجتماعی عملکرد مثبت و قابل دفاعی دارد و چابک‌سازی گزینش‌ها همراه با رعایت صرفه و صلاح سازمان صورت گرفته است.

ملکوتی تأکید کرد: در فرآیند گزینش بر اساس تأکیدات حضرت‌امام خمینی(ره) و منویّات مقام معظم رهبری عمل می‌شود تا حقی از کسی ضایع نشود.

وی تبدیل وضعیت ایثارگران و صدور آراء با دقت نظر و رعایت موازین اسلامی و قانونی را از مهمترین اقدامات هیأت مرکزی گزینش سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد و گفت: مجموعه دفتر هیأت مرکزی گزینش تأمین اجتماعی توانسته است در زمره ۵ هیأت مرکزی گزینش برتر کشور قرار گرفته و اقدامات مؤثری در رسیدن به برنامه های هیأت عالی گزینش داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا