اقتصاد

مدیرعامل شرکت شهر کهای صنعتی استان قم روز صنعت و معدن را تبریک گفت

“بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم”

روز ملی صنعت و معدن تداعی گر لحظه لحظه تلاش ها و زحمات سنگربانان صنعت و معدن کشور است که در اوج تهدیدها و تحریم ها و توطئه های ناجوانمردانه استکبار جهانی بمنظور از حرکت انداختن چرخ تولید و اقتصاد کشور با عشق و اقتدار، به عنوان پیشگامان توسعه و رشد اقتصادی ایران اسلامی مجاهدت می کنند.

کشور ایران و استان قم دارای توانمندی های صنعتی و معدنی فراوانی است که باید با نگاه اندیشمندانه و علمی و تعامل و همفکری بخش تولید و دستگاه های متولی، زمینه شکوفایی هرچه بیشتر و روزافزون صنعت و معدن و نقشی که این دو بخش می تواند در اعتلای اقتصادی کشور و عبور عزتمندانه از شرایط ظالمانه تحریم به عنوان یکی از محرکه های تولید ثروت ایفا کند، فراهم آید.

با عنایت به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سال (سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین ) انشالله با بهره‌گیری از توان داخلی و شکوفایی صنعت و بویژه استعدادهای معدنی استان بتوانیم با شتاب بیشتر به سمت اعتلای اقتصادی و رونق تولید و اشتغال گام برداریم.

اینجانب دهم تیرماه؛ روز ملی صنعت و معدن را به کلیه صنعتگران، مهندسان و کارگران پرتلاش و غیرتمند بخش صنعت و معدن کشور بویژه صنعتگران و فعالان حوزه معدن در استان قم تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند قادر متعال؛ برای همه این عزیزان، عافیت و بهروزی مسالت دارم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قم

روح الله ابراهیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا