استانها

هیئت امنای کلینیک مشاوره صنعتی شکوهیه قم انتخاب شدند

با حضور مشاوران و اعضای عضو کلینیک مشاوره صنعتی شکوهیه قم و با برگزاری انتخاباتی اعضای جدید هیئت امنای این کلینیک برای مدت دو سال انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی؛ دکتر روح الله ابراهیمی با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور بهره وری بیشتر و با هدف افزایش تعداد اعضای هیئت امنا و اندیشه ورزش کلینیک صنعتی کسب و کار شکوهیه با برگزاری انتخاباتی و با حضور اعضای مشاور کلینیک در دفتر سرپرستی شهرک صنعتی شکوهیه اعضای جدید انتخاب شدند.

وی در حاشیه این نشست که نمایندگان بخش خصوصی فعال در حوزه صنعت و تولید و بسیج مهندسین حضور داشتند طی سخنانی گفت: خوشبختانه برای شناسایی تجزیه و تحلیل و ارائه راهکار برای رفع موانع و بهره‌وری واحدهای تولیدی و صنعتی در سطح کشور و استان قم ظرفیت های خوبی در بخش خصوصی و دولتی وجود دارد ولی برای تکمیل این زنجیره تا رسیدن به بازارهای هدف و صادراتی و یا تامین نیازها از خارج کشور می بایست بخش اقتصادی و صنعتی دولتی در خارج از کشور نیز فعال شود.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قم تصریح کرد:
ایجاد و توسعه فعالیتهای کلینیک کسب و کار مشاوره ای صنعت شکوهیه را در راستای تکمیل زنجیره تولید تا صادرات واحدهای صنعتی مثبت ارزیابی و بیان داشت: در همین راستا و با هدف بهره وری بیشتر با برگزاری این انتخابات موفق شدیم اعضای هیئت امنا و اندیشه ورز این کلینیک را از سه نفر به ۵ نفر افزایش دهیم. گفتنی است در این انتخابات آقایان مسعود قاضی، حسن محمد مبارز، مهدی نامداری، سید محمدحسین دانش و خانم فاطمه بابایی به عنوان اعضای هیئت امنای جدید کلینیکی کسب و کار انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا