اقتصاد

برگزاری ۱۲ تور صنعتی در سال‌جاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم، از برگزاری 12 تور صنعتی در سال‌جاری خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری ثروت ایرانی ، دكتر ابراهيمي در حاشيه بازديد اعضاء خوشه مبلمان مرند در دهه توليد و تجارت از شهرك صنعتي ثامن(شهرك تخصصي صنعت مبلمان قم) اعلام كرد: در سال ۱۴۰۱ معاونت صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي قم در نظر دارد ۱۲ تور صنعتي برگزار نمايداين تورها با اولويت بازديد از شركت هاي دانش بنيان استان هاي مختلف طراحي گرديده است. ايشان با اعلام این خبر افزود: سال گذشته نیز ۱۲ تور صنعتی با حضورقريب به ۲۰۰ نفر از صنعتگران، مشاورين واساتيد دانشگاهي در قالب بازدید از واحدهای صنعتی استان‌های دیگر و نیز نمایشگاه‌های مختلف برگزار شد.

وی هدف اصلی از برگزاری تور صنعتی را آشنا شدن واحدهای صنعتی با صنایع بزرگ و مختلف کشور، آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با یکدیگر، ایجاد انگیزه برای رقابت، ارتباط نزدیک واحدها با دیگر واحدهای صنعتی کشور، استفاده از تجارب واحدهای صنعتی بزرگ و … عنوان كرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم‌ برگزاری دوره‌های آموزشی را یکی دیگر از برنامه‌های حمایتی این شرکت در حوزه صنایع کوچک عنوان و اظهار کرد: در راستای توانمندسازی واحدهای صنعتی، دوره‌های آموزشی در زمینه‌های کارآفرینی، مهارتی و مدیریتی همه ساله برگزار می‌‌شود که در همین راستا سال گذشته ۱۰۰دوره آموزشی با حضور ۱۸۰۰ نفر شرکت‌کننده برگزار شد و امسال نیز حمایت از برگزاری این دوره‌ها با اولويت تربيت مشاورين صنعتي ، توسعه مهارتهاي مديريت با طراحي دوره هاي مديران حرفه اي براي واحدهاي صنعتي منتخب جزو برنامه‌های شرکت است.

ابراهيمي خاطرنشان کرد: امیدوارم با اجرای تورهاي صنعتي و نمايشگاهي، دوره‌های آموزشی تربيت مشاورين صنعتي و توسعه فردي مديران واحدهاي صنعتي در سال ۱۴۰۱ بتوانيم در افزايش ظرفيت واحدهاي صنعتي و نفوذ در بازارهاي داخلي و خارجي آنها اثر گذار باشيم.

تهیه و تنظیم : مهدی زرنوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا