ایران / جهان

نمايشگاه توانمندي هاي صادراتي شركت هاي دانش بنيان افتتاح شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قم، از برگزاري اولين نمايشگاه توانمندي هاي صادراتي شركت هاي كوچك و متوسط از 5 الي 8 تيرماه در سالن شماره 6 نمايشگاه بين المللي تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از ایران آنلاین ،دكتر ابراهيمي با اشاره به حضور پررنگ واحدهاي دانش بنيان قم در اين نمايشگاه، اظهار داشت: نمايشگاه توانمندي هاي صادارتي واحدهاي دانش بنيان كه براي اولين بار و با حضور ۷۰ شركت از سراسر كشور در حال برگزاري است، فرصت مناسبي براي شركت هاي دانش بنيان است كه بتوانند ايده ها و محصولات خود را به نمايش گذاشته و بازار محصولات خود را توسعه دهند.
وي تصريح كرد: پيرو منويات مقام معظم رهبري در حمايت از واحدهاي دانش بنيان، شركت شهرك هاي صنعتي شرايط سرمايه گذاري واحدهاي دانش بنيان را تسهيل كرده و اين واحدها با حداقل آورده نقدي و در اقساط بلند مدت مي توانند در شهرك هاي صنعتي مستقر شده و محصولات خود را به صورت انبوه توليد نمايند.
دكتر ابراهيمي افزود: در كنار شرايط ويژه واگذاري، حمايت از واحدهاي دانش بنيان در حين فعاليت نيز از اولويت هاي شركت شهرك هاي صنعتي بوده و در اين خصوص، مشاورين كلينيك كسب وكار در زمينه هاي توليد، بازاريابي و فروش محصولات در كنار اين واحدها خواهند بود.
شايان ذكر است ۲۷ واحد دانش بنيان در شهرك ها و نواحي صنعتي استان قم مشغول فعاليت هستند و در اين نمايشگاه واحدهاي بلنداي جهان افروز، ابزار طب پويا، اطلس سرام كوير و زيست فناور سبز به ارائه توانمندي هاي خود در زمينه توليد انواع شيرآلات، لنز و عدسي چشمي، سراميك‌هاي نسوز و كود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا