سیاست

بدترین خاطرات من آوردن افراد مجهول الهویه به آسایشگاه انوار آفتاب است

کارمند روابط عمومی آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب گفت: از بدترین خاطرات من آوردن افراد مجهول الهویه به آسایشگاه است.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی سید حسین صفوی عنوان کرد: از سال ۹۵ در این جا مشغول فعالیت در بخش‌های روابط عمومی و مشارکت ها و آمارها هستم.

وی در مورد فعالیت‌های خود در کنار این عزیزان بیان کرد: این همراهی با معلولان و سالمندان، روحیه را لطیف تر و صبر را بیشتر می کند و باعث می شود قدر نعمت را بیشتر بدانیم.

صفوی عنوان کرد: از آثار و برکات این شغل این است که تاکنون گره ای در زندگی ام ایجاد نشده و با همه سختی ها به مشکلات غیر قابل حلی بر نخورده ام.

وی در مورد خاطراتش در این مجموعه تصریح کرد: وقتی فرد مجهول الهویه ای را می آورند و خانواده‌اش پیدا می شود شاد می شویم و بدترین خاطرات این است که فردی مجهول الهویه را می آورند، من دوست ندارم کسی در این جا باشد.

کارمند مشارکت ها و آمارهای آسایشگاه معلولین و سالمندان انوار آفتاب خاطرنشان کرد: وقتی اتفاق تلخی برای یکی از این عزیزان بیفتد نیز واقعا ناراحت و غمگین می شویم.

وی گفت: معلولیت از ناآگاهی نشات می گیرد و اگر خانواده ها با آگاهی به پیشگیری بپردازند دیگر افرادی این گونه مجبور نیستند تا پایان عمر در آسایشگاهها زندگی کنند، من این عزیزان را دوست دارم و بارها با آنها درددل کرده ام.

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا