فرهنگ / هنر

با اختصاص تخفیف به خانواده‌ها انجام می‌شود اکران «بدون قرار قبلی» در سینما تربیت قم

سینما تربیت قم با اختصاص تخفیف به خانواده‌ها و گروه‌های بالای ۱۰۰ نفر، فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» را اکران می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی ، بدون قرار قبلی فیلمی به کارگردانی بهروز شعیبی محصول ۱۴۰۰ ایران است. این فیلم ششمین فیلم بلند شعیبی در مقام کارگردان است که فیلم‌نامهٔ آن توسط فرهاد توحیدی و مهدی تراب‌بیگی با نگاهی به یکی از داستان‌های مصطفی مستور نوشته شده‌است.

بدون قرار قبلی داستان فیلم در مورد دختری به نام یاسمن است که پس از سال‌ها به دلیل مرگ پدرش به ایران بازگشته است. پسر او دچار اوتیسم است و این مسئله، سفر را برایش دشوار می‌کند. یاسمین شناختی از پدرش ندارد و بیش از آن میراثی که پدر برایش گذاشته‌است باعث تعجب او می‌شود. اقامت کوتاه او در زادگاه پدر و دیدار با کسانی که پدرش را می‌شناسند او را به درک تازه‌ای از انسان و مفهوم مرگ می‌رساند.

بار دراماتیک این فیلم در مشهد و حرم امام رضا (ع) اتفاق می‌افتد. جایی که پسر یاسمن پس از سال‌ها سکوت و انزوا بهبود یافته و به عبارتی شفا می‌گیرد.

گروه بازیگران این فیلم را پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا، امین میری، محمد کیانی، عرفان ابراهیمی، رضا صابری، حامی ترابی و صابر ابر تشکیل می‌دهند.
سینما تربیت همه روزه در ساعت های ۱۶ و ۳۰ دقیقه ۱۸ و ۳۰ دقیقه و ۲۲ و ۵۰ دقیقه این فیلم سینمایی را برای عموم مخاطبان با هزینه ۲۵ هزار تومان به اکران می‌گذارد.
سینما تربیت در اکران این فیلم، برای حضور خانواده‌ها و همچنین گروه‌های بالای ۱۰۰ نفر تخفیف ۵۰ درصدی در نظر گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا