دین / اندیشه

مدیرکل اوقاف قم: مسابقات سراسری قرآن کریم موجب معرفی هویت اسلامی ملت ایران به جهانیان است

مدیرکل اوقاف استان قم گفت: مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی، یکی از شیوه‌های معرفی هویت اسلامی و مذهبی ایران در گستره جهان اسلام و همه کشورهای دنیاست.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری ظهر امروز نشست خبری مسابقات معرفی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی که در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد اظهار کرد: این مسابقات با تاکید رهبر معظم انقلاب، جایگاه مهمی داشته و سازمان اوقاف هم تلاش کرده است با برنامه‌ریزی دقیق و نگارش آیین‌نامه‌ای منظم، مسابقات قرآن را به بهترین شکل ممکن برگزار کند.
وی افزود: مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی، یکی از شیوه‌های معرفی هویت اسلامی و مذهبی ایران در گستره جهان اسلام و همه کشورهای دنیاست.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه بخش معارفی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی به میزبانی قم برگزار خواهد شد گفت: امیدواریم با توجه به اینکه قم میزبان مسابقات است آبرویی برای استان ما باشد.
وی ادامه داد: از همه ظرفیت‌ها برای برگزاری مسابقات معارفی به بهترین صورت ممکن استفاده خواهیم کرد و در این زمینه تعاملات خوبی با مراکز حوزوی برقرار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا