سیاست

برپایی میز خدمت قضایی در حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها)

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم با حضور در طرح میز خدمت قضایی که عصر دوشنبه در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار شد، به مشکلات و درخواست‌های بیش از ۲۰۰ نفر از مراجعان مردمی رسیدگی کرد.
حجت الاسلام و المسلمین غریب و جمعی از مسئولان قضایی در این ملاقات عمومی، به صورت چهره به چهره و مستقیم، مسائل و مشکلات حقوقی مراجعان و شهروندان را بررسی و در چهارچوب مقررات و پیگیری حقوق آنها دستورات قضایی لازم را صادر کردند.
تسریع در رسیدگی‌های قضایی، احقاق حق و پیگیری درخواست‌های زندانیان و خانواده‌های آنان در زمینه اعطای مرخصی، مرخصی منجر به آزادی و استفاده از نهادهای ارفاقی شامل نگهداری تحت سامانه‌های الکترونیک و آزادی مشروط از مهمترین خواسته‌های متقاضیان ملاقات مردمی دادستان قم بود.
ملاقات عمومی مقامات قضایی استان در راستای سیاست‌های کلان قوه قضاییه، تکریم ارباب رجوع و ارتباط مستقیم و بدون واسطه آحاد جامعه با مسئولان قضایی و مردم هر هفته در مجتمع‌های قضایی برگزار می‌شود و این هفته به عنوان میز خدمت، روز دوشنبه ۲۳ خرداد از ساعت ۱۹ تا ۲۲ در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها صحن امام رضا علیه السلام با حضور دادستان عمومی و انقلاب قم حجت الاسلام و المسلمین غریب و جمعی از قضات دادسرا و مراجعان مردمی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا