ایران / جهان

شب گذشته؛ جمعی از مسئولان نیجر مهمان سفره حرم حضرت معصومه(س) شدند

دوگاری مومانی شهردار نیامی پایتخت کشور نیجر به همراه جمعی از مسئولان نیجری، ضمن سفر به شهر مقدس قم، بازدید از حرم مطهر بانوی کرامت و آشنایی با جایگاه حضرت معصومه سلام الله علیها، شام را مهمان سفره حرم مطهر بانوی کرامت بودند.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، اومارو دوگاری مومونی شهردار و رئیس شورای شهر نیامی پایتخت کشور نیجر و هیأت همراه به همت اداره امور بین الملل حرم مطهر بانوی کرامت از این بارگاه نورانی بازدید کردند.

این بازدید در قالب برنامه حرم شناسی برگزار و این هیأت با جایگاه حضرت معصومه سلام الله علیها به عنوان یک دختر در میان اهل بیت(ع) آشنا شدند و از اینکه در اسلام یک دختر محور علم و فضیلت در یک جامعه شده است آگاهی یافتند.

این گروه پس از آشنایی با حرم و جایگاه خضرت معصومه سلام الله علیها در دفتر اداره امور بین الملل حرم مطهر حضور یافتند و با اهدای یک جلد کلام الله مجید به زبان انگلیسی و هدایای متبرک دیگر از آنان تقدیر شد.

گفتنی است این هیأت شامل دوگاری مومونی شهردار نیامی، حامیدو عبدو شهردار منطقه ۱ نیامی، حامیدو سیدو شهردار منطقه ۳ نیامی، فوسینی اوثمانا رئیس دفتر شهرداری نیامی، عمان اومارو مدیر مطبوعات و ارتباطات شهرداری نیامی، بلکو ابراهیم قائم مقام شردار نیامی، خانم تانکاری رحامانا میگیزو مدیر منابع مالی شهداری نیامی و جمعی از همراهان از کشور نیجر بود و این افراد پس از بازدید از حرم مطهر بانوی کرامت شام را مهمان مهمانسرای حضرت معصومه سلام الله علیها بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا