استانها

دستاوردهای قرارگاه ۱۹ دی استان قم تشریح شد؛ از توزیع ۱۷۰ هزار بسته معیشتی تا بسیج دستگاه‌ها در عرصه حجاب و عفاف

نشست فصلی قرارگاه 19 دی استان قم با تشریح دستاوردهای این قرارگاه در سال گذشته و تبیین اولویت‌ها و برنامه‌های راهبردی کمیته‌های سیزده‌گانه برای سال جاری، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی ، نشست فصلی قرارگاه ۱۹ دی استان قم با موضوع ارائه گزارش عملکرد سال ۱۴۰۰ قرارگاه ۱۹ دی استان قم، بیان راهکارهای عملیاتی برای سال ۱۴۰۱ و تشریح طرح شهربانو با هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف به همت شهرداری قم، در سالن جلسات شهرداری قم برگزار شد.

مهدی علی بابایی مسئول دبیرخانه قرارگاه ۱۹ دی استان قم طی سخنانی در ابتدای این نشست با بیان اینکه اصلاح وضعیت استان قم در حوزه حجاب و عفاف نیازمند مشارکت همه دستگاه‌هاست، اظهار کرد: ما نسبت به این موضوع به صورت کامل آگاه هستیم که موضوع تغییر چهره یک شهر در یک مدت کوتاه شدنی نیست اما برای رسیدن به هدف باید حرکت کرد و برای آینده برنامه داشت.

وی با اشاره به اینکه قرارگاه ۱۹ دی قم در قالب ۱۵ کمیته فعالیت‌های مختلف خود را دنبال می‌کند، اضافه کرد: کمیته امر به معروف و نهی از منکر که در قالب ۱۳ کارگروه کار خود را دنبال می‌کند تبلور فعالیت‌های قرارگاه ۱۹ دی است که طرح «بوستان نمونه» یکی از دستاوردهای این کمیته است که با مشارکت شهرداری قم دنبال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا