اقتصاد

تلاش مدیریت فعلی برای بهبود شرایط آسایشگاه انوار آفتاب قابل تحسین است

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی، خبرنگار پیشکسوت و فعال رسانه ای گفت: تلاش مدیریت فعلی برای بهبود شرایط آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قابل تحسین است.

صدرالدین فلاح در حاشیه بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب در مورد تغییر نگرش خود پیرامون این مجموعه پس از حضور در کنار این عزیزان اظهار داشت: تفاوت چندانی نکرد، چون از وضعیت معمول در آسایشگاه ها تا حدودی با خبر بودم اما تلاش مدیریت فعلی برای بهبود شرایط قابل تحسین است.

این خبرنگار فعال قم در خصوص راهکارهایی جهت معرفی مرکز به خیرین بیان کرد: استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تبلیغ اقداماتی که در دوره جدید انجام می شود تا احیانا مخاطبانی که توانمندی لازم برای کمک های مالی یا انواع دیگر کمک ها را دارند ترغیب به همکاری شوند.

وی همچنین عنوان کرد: بدون اینکه سیاستی راهبردی برای توانمندسازی و کمک به مددجویان وجود داشته باشد، نمی توان با اقدامات جزیره ای و فردی یا حتی گروهی، به نتیجه قابل قبولی حداقل در سطح گسترده دست یافت.

فلاح خاطرنشان کرد: بهتر است مدیریت مجموعه، تجارب خود را به صورت مداوم و از طریق رسانه ها و دیگر طرق، به گوش مسئولان ذیربط برساند تا آنها در نهایت مجبور به تغییر سیاست ها شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا