ایران / جهان

عضو هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سفر به قم: قم؛ می‌تواند پایلوت اجرای طرح تأمین مسکن کارگری شود

عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در جلسه ای با حضور مدیران استان قم، طرح تأمین مسکن برای نیروهای شاغل در واحد‌های صنعتی در قالب شهرهای جدید را با عنوان مسکن کارگری ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از ایران آنلاین، دکتر افشین پروین‌پور با حضور در استان قم و بازدید از واحد‌های صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی شکوهیه و محمودآباد در جلسه‌ای با حضور مدیران و نمایندگان واحد‌های صنعتی ضمن بیان اقدامات و پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص احداث مسکن کارگری، پیشنهادات و راهکارهای مورد نظر را مورد بررسی قرار داد.
وی با تأکید بر ظرفیت‌های مناسب استان قم و نیز استقبال خوب واحد‌های صنعتی از طرح مسکن نیروهای شاغل واحد‌های صنعتی در شهرهای جدید افزود: می‌توان طرح احداث مسکن کارگری را بعنوان پایلوت از قم آغاز کرد.
عضو هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تصرح کرد: کارگروه ویژه‌ای در شرکت شهرک‌های صنعتی استانی با حضور ذینفعان تشکیل و برنامه های پیشنهادی در خصوص طرح احداث مسکن کارگری در شهرهای جدید به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ارسال شد تا پس از بررسی در قالب طرح پیشنهادی در شورای عالی معماری و شهرسازی ارائه شود.
گفتنی است، استان قم دارای ۷ شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر، چاپ و نشر، سلفچگان، محمودآباد، ثامن‌الائمه (ع) – قنوات – و فناوری اطلاعات و ارتباطات (I.C.T) و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا