ایران / جهان

در آستانه میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر: بزرگترین اجتماع دختران نخبه تحت حمایت کمیته امداد کشور در استان قم برگزار شد

رویداد ملی دختران ماه با حضور 270 نفر از دختران نخبه و استعداد برتر تحت حمایت کمیته امداد سراسر کشور با عنوان رویداد ملی دختران ماه در استان قم آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان قم، در افتتاحیه این رویداد بزرگ و مهم ملی ضمن خیر مقدم به حاضرین در این رویداد گفت: وجود شما نخبگان علمی و ورزشی، فرهیختگان فرهنگی و هنری و برجستگان قرآنی در قم شهر علم و فقاهت و در ایام با سعادت دهه کرامت باعث افتخار و مباهات است.
وی خطاب به نخبگان و استعدادهای برتر حاضر در مراسم افتتاحیه تصریح کرد: شما معجزه انقلاب و مایه مباهات نهاد یادگار امام راحل هستید.
مسعودیان راد با اشاره به آیه شریفه فإن مع العسر یسرا افزود: شما تفسیر مجسم این آیه شریفه هستید که با مجاهدت و صبر خود روحتان را تربیت کرده اید و از دل سختی ها و مشکلات به نخبگی و کمال رسیده اید و اکنون جزء گنجینه های این نهاد مقدس هستید.
مدیرکل کمیته امداد استان قم با بیان اینکه امدادگران این نهاد تا پای جان برای موفقیت های بیشتر نخبگان و استعدادهای برتر تحت حمایت کمیته امداد ایستاده اند تأکید کرد : ازدواج و اشتغال اولویت برنامه های این نهاد برای این قشر برجسته و نخبه است.
رویداد ملی دختران ماه بمناسبت دهه فرخنده کرامت و در آستانه میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر با حضور ۲۷۰ نفر از دختران نخبه و استعداد برتر تحت حمایت کمیته امداد سراسر کشور در مجتمع فرهنگی اقامتی حضرت معصومه (س) آغاز به کار کرد.
زیارت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران، برگزاری حلقه های معرفت و بصیرت افزایی، کارگاه آشنایی با آسیب های رسانه و فضای مجازی و دیدار صمیمی میهمانان با بانوان نخبه ملی و بین المللی استان قم در رشته های قرآنی، هنری، ورزشی و کارآفرینی در بوستان ویژه بانوان، از جمله برنامه های پیش بینی شده این رویداد ملی سه روزه خواهد بود.
در دومین روز این رویداد ملی که به عنوان نخستین و بزرگترین اجتماع دختران نخبه و استعداد برتر تحت حمایت کمیته امداد کشور در استان قم در حال انجام است همایش ویژه و ملی دختران ماه با حضور سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد و مدیران کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا