ایران / جهان

در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می شود؛ مراسم عزاداری امام صادق(ع) به زبان آذری، عربی و اردو

حرم مطهر بانوی کرامت از شب تا شام شهادت امام صادق علیه السلام میزبان عزاداران آذری زبان، عرب زبان و اردو زبان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، با اعلام اداره امور بین الملل حرم مطهر بانوی کرامت مراسم شهادت امام جعفر صادق علیه السلام به زبان عربی و اردو در حرم مطهر برگزار می شود.

بر اساس این گزارش پنجشنبه شب از ساعت ۲۱ تا ۲۳ مراسم عزاداری به زبان اردو با سخنرانی حجت الاسلام مولانا ذاکر حسین طاهری از پاکستان و مداحی مولانا سید ایمن رضوی در شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها واقع در صحن امام هادی علیه السلام برگزار می شود.

همچنین صبح جمعه ۶ خرداد مصادف با روز شهادت امام صادق علیه السلام از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصر جمعه از ساعت ۱۸:۳۰ تا اذان مغرب مجلس عزا ویژه بانوان به زبان اردو در شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها برگزار خواهد شد.

مراسم عزاداری امام صادق علیه السلام به زبان عربی نیز جمعه شب مصادف با شام شهادت این امام همام با سخنرانی شیخ علی الزبیدی و حاج ابوبشیر النجفی از کشور عراق از ساعت ۲۱ تا ۲۳ در شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها برگزار می شود.

عصر جمعه مصادف با روز شهادت امام صادق علیه السلام نیز محفل عزای آذری زبانان با سخنرانی حجت الاسلام هاشمی هشترودی و مداحی بهنام عابدینی و شهروز حبیبی از ساعت ۱۸ در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا