استانها

رئیس اوقاف ناحیه ۱: سوم خرداد یکی از زیباترین روزهای بعد از انقلاب بود

رئیس اوقاف ناحیه یک شهرستان قم سوم خرداد را یکی از زیبا‌ترین جلوه‌های نصرت الهی به مردم ایران دانست و گفت: یکی از بهترین روزهای پس از پیروزی انقلاب که مردم ایران هیچ‌گاه آن را از یاد نمی‌برند.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام سید نورالدین صمدانی در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر که در حرم مطهر امامزاده سید علی(ع) برگزار شد اظهار کرد: سوم خرداد و دیگر مناسبت‌های مربوط به دفاع مقدس، یادآور فداکاری‌های فراوان رزمندگان ایرانی است.

وی سوم خرداد را یکی از زیبا‌ترین جلوه‌های نصرت الهی به مردم ایران دانست و افزود: یکی از بهترین روزهای پس از پیروزی انقلاب که مردم ایران هیچ‌گاه آن را از یاد نمی‌برند.

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان قم خاطرنشان کرد: خواندیم و شنیده‌ایم که رزمندگان اسلام چه رشادت‌ها و شهامت‌هایی در طول دوران دفاع مقدس به ویژه در حماسه‌سازی سوم خرداد داشته‌اند و این موفقیت‌ها را در سایه الطاف الهی برای مردم به ارمغان آوردند.

وی با اشاره به ۳۴ روز مقاومت مردمی در خرمشهر گفت: هر چند یک سال و اندی این شهر در تصرف دشمن بود ولی در خردادماه سال ۱۳۶۱ شاهد آزادی این شهر بودیم، شهری که امام راحل درباره‌اش فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

صمدانی با بیان اینکه همه جملات و بیانات بنیان‌گذار کبیر انقلاب، حکیمانه و مبتنی بر آموزه‌های دینی بود گفت: تعمق و تفکر در این جمله مسائل مهمی را برای نسل امروز روشن می‌کند.

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان قم ادامه داد: رمز پیروزی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، تمسک به آیات الهی و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت، ولایت‌مداری و ولایت‌پذیری بود و اگر بخواهیم رشادت‌های آنها را جبران کنیم، باید دنباله‌رو شهدا یعنی ولایت‌مدار، انقلابی و پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا