ایران / جهان

مدیر درمان استان قم: درمان یک چرخه است و همه ما در یک زنجیره خدمت به مردم قرار داریم

مدیر درمان استان قم در نشست تعاملی با اعضای هیات مدیره انجمن داروسازان قم اظهار داشت :سازمان تامین اجتماعی همواره دغدغه مراکز طرف قرارداد را به عنوان بخش مهمی از چرخه خدمت به مردم دارد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از اداره روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان استان قم:دکتر سید مهدی محصل مدیر درمان استان قم در نشست تعاملی با اعضای هیات مدیره انجمن داروسازان استان قم گفت:داروخانه های مراکز طرف قرارداد استان قم در همکاری با سازمان های بیمه گر به ویژه سازمان تامین اجتماعی در اجرای طرح ملی نسخه الکترونیک پیشتاز هستند وبه همین دلیل شاهد اجرای موفق این طرح ملی در استان قم هستیم.
مدیر درمان استان قم در ادامه گفت :همه مراکز طرف قرارداد وسازمان های بیمه گر در راستای خدمت به مردم فعالیت می کنیم واسیب دیدن بخشی از این زنجیره خدمت،  به نفع هیچ بخشی نبوده و ما همواره دغدغه رفع مشکلات وپشتیبانی لازم را برای همکاران خود در مراکز طرف قرارداد به ویژه داروخانه ها داریم.
دکتر سید مهدی محصل با اشاره به افزایش ۵ برابری سرورها برای کاهش مشکلات طرح نسخه الکترونیک ومشاوره مستمر توسط همکارانمان  برای کاهش قطعی  و رفع مشکلات نرم افزاری گفت:یکی از راههای پیشنهادی برای پرداخت مطالبات، انجام تهاتر می باشد که می توان برای کاهش دغدغه های مالی داروخانه ها در این زمینه  برنامه ریزی نمود.
دکتر علی اصغر اکرمی عضو هیات مدیره انجمن داروسازان استان قم در این جلسه ضمن تشکر از رفع مشکلات اجرای نسخه الکترونیک برای داروخانه های طرف قرارداد گفت: در استان قم ۱۷۰ داروخانه با ۱۷۰۰ پرسنل که شامل ۱۸۰ داروساز می باشند در حال خدمت به بیماران می باشند .
وی در ادامه با اشاره به افزایش هزینه های داروخانه ها با اجرای طرح نسخه کاغذی گفت:با افزایش هزینه های پرسنلی ولوازم اداری وکاغذ وسایر هزینه های اداره داروخانه ها ، برای هر نسخه ۷۰ هزار تومان متحمل هزینه می شویم که امیدواریم با اولویت قرار دان پرداخت مطالبات داروخانه ها بخشی از مشکلات ما مرتفع شود.
در پایان سایر اعضای هیات مدیره انجمن داروسازن نظرات وپیشنهادات خود را در حوزه کاری و مرتبط با سازمان تامین اجتماعی بیان نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا