ایران / جهان

بر اساس ارزیابی سازمان تامین اجتماعی؛ روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قم رتبه دوم کشوری را کسب کرد

بر اساس ارزیابی سازمان تامین اجتماعی، روابط عمومی مدیریت درمان استان قم در حوزه ایده های خلاقانه رتبه دوم کشوری را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان قم ، در همایش سراسری روسای ادارات روابط عمومی و امور فرهنگی ادارات کل و مدیریت های درمان تامین اجتماعی کشور که ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت و به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار شد، لوح تقدیر و تندیس رتبه دوم کشوری در حوزه بایده های خلاقانه به محمد رضا هدایتی رییس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان تامین اجتماعی قم اهدا گردید.

در این لوح تقدیر که به امضای دکتر سید محدرضا فیاضی و خطاب به محمدرضا هدایتی  صادر شده، آمده است: توفیق شما در کسب رتبه دوم در بخش ایده های خلاقانه در حشنواره آثار برگزیده روابط عمومی های سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۱ را تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون شما را در مسیر خدمت و توسعه و تعمیق ارتباطات با گروههای متنوع از خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی آرزومندم.

بر اساس این گزارش تعداد ۵۰۲ اثر از ۳۳ استان در دو حوزه ادارات کل و مدیریت های درمان تامین اجتماعی برای شرکت در این جشنواره به دبیرخانه آن ارسال شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا