ورزش

تبلور هم افزایی و تعامل در اولین برنامه رسمی مدیرکل تازه نفس ورزش و جوانان استان قم با اجرای مراسم تجلیل از فعالین فرهنگی و اخلاق مداران ورزش قم

آئین تجلیل از فعالین فرهنگی و اخلاق مداران ورزش قم و برترینهای ورزش از دیدگاه مردم و نخبگان ورزش بعد از دو سال و نیم وقفه به سب بیماری منحوس کرونا در سالن بعثت فرهنگسرای جوان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی با همت و تلاش ستودنی اصحاب رسانه و هم افزایی کم نظیر مدیرکل جوان استان قم و کوشش های ستودنی رسول خادم از کهن کسوتان عرصه رسانه و یاران او باعث گردید در عصر چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه با حضور بزرگان ورزش قم،مسئولان ورزشی هیات ها،کهن کسوتان،ورزشکاران، ميهمانان وزارت ورزش و جوانان و خبرنگاران ورزشی این مراسم به یادماندنی در سالن همایش بعثت فرهنگسرای جوان خاتمه یابد که این مهم برای اولین بار در سایه تعامل اداره کل ورزش و جوانان با اصحاب رسانه و دستگاه‌های اجرایی استان رقم خورد.
روحیه جهادی و انقلابی مدیرکل ورزش و جوانان ازیک طرف و تعاملات مناسب ایشان با مدیران ارشد استان از طرفی دیگر باعث گردید تا این اتفاق خوب برگ زرینی باشد در تاریخ فرهنگ و ورزش استان قم.
در پایان هیات های کشتی،جانبازان و معلولین و بدمینتون با آرای به دست آمده سه هیات برتری بودند که توانستند این جایگاه را به خود اختصاص دهند.
هیات کشتی با سرافرازی قهرمانان برومندش در عرصه های جهانی،المپیک و آسیا و همچنین کوشش های بی نظیر هادی علیایی رئیس توانمند خود توانست به این مهم دست یابد.
هیات جانبازان و معلولین با هدایت آگاهانه استاد محمد پیروزمنش توانست اولین هیات ورزشی باشد که در سال ۱۴۰۰ چهار نماینده پاراالمپیکی را روانه مسابقات توکیو نماید.
هیات بدمینتون با قهرمانی رعد پدافند هوایی در لیگ برتر کشور و با دستان توانمند حسین زاده رئیس خلاق و کاربلد خو نیز توانست در این انتخاب جزو هیات های شایسته باشد.
در نگاه انتخاب ورزشکار برتر سال ۱۴۰۰ نام علی اصغر حسن زاده پیشتاز هر اسمی به چشم آمد،کاپیتان پرافتخار تیم ملی فوتسال ایران با انتخاب برترین فوتسالیست آسیا در سالهای گذشته اینبار نیز توانمندی خود را به رخ انتخاب کنندگان کشید تا نامش همچنان در رأس ورزشکاران برتر استان نمودی جلوه انگیز داشته باشد.
فاطمه خلیلی دروازه بان شایسته تیم ملی هندبال که نگاه جهانیان هندبال را در مسابقات جهانی به عنوان بهترین بازیکن به خود معطوف ساخت و اولین لژیونر قمی هندبال از استان قم نیز لقب گرفت شایسته عنوان بهترین ورزشکار سال بود.
علرضا نجاتی پهلوان بزرگ کشتی قم با افتخارات بی نظیر در سطح جهان با کسب ۳ مدال رده های نوجوانان،امید و بزرگسالان فرنگی جهان و مدال های رنگارنگ آسیایی و بین المللی و دومین فرد شایسته کشتی از استان قم در المپیک توکیو مغتخر شد که به عنوان یکی از ۳ ورزشکار شایسته قمی مورد تجلیل قرار بگیرد.
در کنار این مراسم به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و جوانمردی در یک کار پسندیده و عالی با همت معاونت فرهنگی وزرات ورزش،اداره کل ورزش و جوانان و محسن دوعلی مدیر فرهنگی اداره ورزش و جوانان قم تقدیر از ۱۶ نفر از شایسته های اخلاق در هیات های ورزشی مورد تقدیر قرار گرفتند که جای یک خسته نباشید و خدا قوت به عوامل برگزاری این مراسم داشت.
در نگاه آخر تجلیل از کهن کسوت عرصه ورزش و رسانه رضا ملکی در دستور کار برگزار کنندگان این مراسم قرار گرفت که در نوع خود ستودنی بود.
تعامل ارزنده دکتر سانی خانی مدیر کل ورزش و جوانان با اصحاب رسانه و دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این مراسم جای تقدیر داشت.
روزنامه های وزین ایمان،پیام قم،شاخه سبز و هفته نامه قم بزرگ به همراه خبرگزاری ایسنا و پایگاه خبری حمیت نیوز(حمنا) در تلاشی دو ماهه خود در به تصویر کشاندن شایستگان ورزش قم تلاش چشمگیری داشتند و در نهایت رسول خادم،عباس اصفهانیان،فخرالدین یوسف پور، علیرضا شاه برم، مجتبی علیشاهی،محمد رضا حمزه ای بزرگان رسانه و برگزارکنندگان همایش های استان قم در کنار تلاش های ارزنده کارکنان اداره کل ورزش و جوانان در راه برگزاری هر چه شایسته این همایش جای تقدیر داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا