استانها

بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی قم انتخاب می‌شوند

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان قم گفت: بیستمین دوره انتخاب بازنشسته، همسربازمانده و از کار افتاده کلی نمونه همزمان با سراسر کشور در این استان نیز برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی قم، محمد عاشوری ظهر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: بر این اساس سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و به منظور ترویج فرهنگ تکریم و ارج گذاری به مقام ارزشمند بازنشستگان، همسران بازمانده و از کارافتادگان کلی نمونه، به عنوان اسوه های صبر و استقامت و خردورزی در جمع خانواده و جامعه، نسبت به انتخاب و تجلیل این قشرها اقدام کند.

وی اضافه کرد: تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران (از کار افتاده کلی‌- همسر بازمانده) اعم از زن و مرد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی مشمول این طرح هستند.

این مقام مسؤول شاخص ها و درصد امتیازات معیارهای انتخاب بیستمین دوره را کارآفرینی و ایجاد اشتغال در دوران بازنشستگی در جامعه را داشتن سابقه پرداخت حق بیمه قطعی و واقعی، ارائه پیشنهادها و تجربیات موثر به حوزه های ذی ربط اجرایی، فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی مقامهای استانی و ملی و بین المللی، تربیت فرزندان شایسته  دانست که، می توانند با ارائه مدراک و تکمیل فرم مربوطه در این فراخوان شرکت کنند.

وی اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت اداره کل تامین اجتماعی استان قم به نشانی www.qom.tamin.ir ، اداره کل، شعب تابعه و کانون بازنشستگی تامین اجتماعی استان، در صورت داشتن شرایط تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ در این فراخوان ثبت نام کنند.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان قم خاطرنشان کرد: جشن روز خانواده و تکریم بازنشستگان در  هفته اول مردادماه ۱۴۰۱ با معرفی ۵ نفر از برگزیدگان در سالن امام رضا ع این اداره کل و با حضور مسئولان استانی برگزار خواهد شد.

 

دریافت فرم “شاخص های انتخاب کارگران و همکاران بازنشسته نمونه سازمان تأمین اجتماعی” (PDF)

دریافت فرم “شاخص های انتخاب همسران بازمانده نمونه کارگران و همکاران سازمان تامین اجتماعی” (PDF)

دریافت فرم “شاخص های انتخاب کارگران و همکاران ازکار افتاده کلی نمونه سازمان تأمین اجتماعی” (PDF)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا