ایران / جهان

بر اساس ارزیابی سازمان تامین اجتماعی؛ روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان قم رتبه نخست کشوری را کسب کرد

بر اساس ارزیابی سازمان تامین اجتماعی، روابط عمومی اداره کل استان قم در حوزه به روزرسانی سایت رتبه نخست کشوری را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی قم، در همایش سراسری روسای ادارات روابط عمومی و امور فرهنگی ادارات کل و مدیریت های درمان تامین اجتماعی کشور که ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت و به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار شد، لوح تقدیر و تندیس رتبه نخست کشوری در حوزه به روزرسانی سایت به محمد تلخابی رییس اداره روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی قم اهدا گردید.

در این لوح تقدیر که به امضای دکتر سید محدرضا فیاضی و خطاب به محمد تلخابی صادر شده، آمده است: توفیق شما در کسب رتبه اول در بخش به روز رسانی سایت در حشنواره آثار برگزیده روابط عمومی های سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۱ را تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون شما را در مسیر خدمت و توسعه و تعمیق ارتباطات با گروههای متنوع از خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی آرزومندم.

بر اساس این گزارش تعداد ۵۰۲ اثر از ۳۳ استان در دو حوزه ادارات کل و مدیریت های درمان تامین اجتماعی برای شرکت در این جشنواره به دبیرخانه آن ارسال شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا