استانها

حضور یک مدیر کل با پای گچ گرفته در جمع مردم!!!

پایگاه خبری ثروت ایرانی - مدیر کل کار و رفاه و اجتماعی قم با پای آتل بسته و گچ گرفته برای حل مشکلات مردم در مسجدی حاضر شد و به دغدغه‌های مردم گوش فرا داد.

حضور سه شنبه شب وحید وزیری راد مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با پای گچ‌ گرفته شده‌ و عصا ها بدست در جمع مردم‌ منطقه نیروگاه قم و در مسجد صاحب الزمان (عج) که بعد از نماز مغرب و عشاء انجام گرفت؛ یاد آور حرکت، شهید اسماعیل بپایی از شهدای شهرستا‌ن سلماس بود.

این شهید بزرگوار در هنگام بازگشت از عملیات بیت المقدس دو پای مجروح ارمغان آورده بود که با یک دست عصا و در دست دیگرش یک‌ گونی پر از کلاه آهنی حمل می کرد.

همه می گفتند که برادر اسماعیل، گونی را زمین بذار خودت را اذیت نکن، درد پایت شدیدتر می شود.

اما اسماعیل با اراده مصممی که داشت تا آخر مسیر در ارتفاعات گاومیش محموله را برد.

شهید بپایی وصیت نامه اش را با فرمایش گوهربار حضرت امام ( ره) که فرموده بودند ” عالم در محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید” شروع کرده بود.

دیشب که مهندس وزیری را با آن وضعیت دیدم که تا ساعت ده و نیم شب در میان مردم حاضر شده و مشکلات آنها را بررسی می کرد.

تازه بعد از آن برنامه پرسش و پاسخ دیگری داشت و باید به مسجد دیگری می رفت .

هرکس به جای او بود به مرخصی استعلاجی می رفت، اما وی همانند شهید بپایی ، استراحت را به خود حرام کرده بود تا نصف شب به فکر یافتن راه چاره ای برای حل مشکلات مردم باشد.

احسنت بر رئیس جمهوری و وزیرش که مدیران میانی را از کسانی انتخاب می کنند که فکر و ذکرشان خدمت به خلق خدا است، حتی در زمانی که نیاز به مرخصی استعلاجی دارد.

سلام و درود خدا بر خدمتگزاران صدیق ، مومن ، متعهد ، ولائی و زحمتکش باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا