استانها

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم: روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را ایفا کنند

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به اینکه باید روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را در جامعه ایفا کنند گفت: روابط عمومی‌ها دیده بان‌های هر دستگاه هستند و باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کرده و ارتباط خود را با رسانه‌ها هرچه بیشتر تقویت کنند.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی زاده در همایش گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی که در مجتمع فرهنگی امام زاده سید علی (علیه السلام) برگزار شد ، با بیان تاکید بر لزوم پاسداری و حراست از میراث شهداء، اظهار کرد: آیا ما در راستای مسؤولیت و وظیفه ای که داریم به درستی عمل کرده ایم؟
وی افزود: ما در قبال لحظه لحظه مسؤولیت خود باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشیم؛ در نظام جمهوری اسلامی هر کسی که مسؤولیت می گیرد باید در برابر تمام ملت پاسخگو باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم به جایگاه ویژه روابط عمومی‌ها اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در مقوله جهاد تبیین به خوبی شرایط کشور را تشریح کردند؛ جبهه دشمن به تهاجم ترکیبی دست زده و از همه ظرفیت‌ها علیه ما استفاده می کند.
وی اظهار کرد: همه وظیفه داریم از سرمایه‌هایی که به برکت خون شهدا و از ایثار رزمندگان به دست آمده است، دفاع کنیم؛ رهبر معظم انقلاب می فرمایند دشمن به دنبال تحریف واقعیت‌ها و توانمندی‌های ما است و جهاد تببین به معنای سکوت نکردن و آگاهی دادن است.
حاجی زاده نقش روابط عمومی‌ها در فضای جهاد تبیین را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: روابط عمومی تحلیل گر است نه توجیه گر؛ روابط عمومی‌ها باید به چرایی موضوعات پاسخ داده و به دنبال اعتماد سازی مخاطبان باشند.
وی با اشاره به اینکه باید نقاط قوت و امید به جامعه تزریق شود، خاطرنشان کرد: هنر روابط عمومی‌ها این است که از ظرفیت رسانه‌ها به خوبی استفاده کنند؛ البته اشکال وارد است که برخی مدیران آنگونه که باید به روابط عمومی‌ها بها نمی‌ دهند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به اینکه باید روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را به جامعه ارائه کنند یادآور شد: روابط عمومی‌ها دیده بان‌های هر دستگاه هستند و باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کرده و ارتباط خود را با رسانه‌ها هرچه بیشتر تقویت کنند.
وی با اشاره به اینکه دولت در مردمی سازی یارانه ها، ایثارگرانه وارد عمل شده است، گفت: در این طرح جلوی سوء استفاده دلالان و واسطه‌ها گرفته شده و همه باید از این طرح حمایت کنند.
حاجی زاده با بیان اینکه روابط عمومی‌ها برای مقابله با دشمنان باید استراتژی لازم را داشته باشند، اضافه کرد: باید روابط عمومی‌ها در جنگ نرم برابر دشمن خود را تجهیز کنند.

به میزبانی امامزاده سید علی(ع) صورت گرفت:
بررسی شیوه‌های روزآمدی و توانمندسازی روابط عمومی‌ها در قم
همایش گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی با هدف بررسی شیوه‌های روزآمدی و توانمندسازی روابط عمومی‌ها در قم، در مجتمع فرهنگی امامزاده سید علی(ع) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، در این همایش که در دو نوبت پیش از ظهر و بعد از ظهر امروز برگزار شد، استاندار و فرماندار، مدیرکل اوقاف استان و مدیران و مسئولان روابط عمومی ادارات و دستگاه‌های دولتی و اجرایی حضور داشتند.
نوبت اول همایش، شامل سخنرانی احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و محسن امیدیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و همچنین علی فردوسی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم سخنرانی کردند و برخی از روابط عمومی‌های ادارات نیز به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.
احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم طی سخنانی با اشاره به اینکه باید نقاط قوت و امید به جامعه تزریق شود، خاطرنشان کرد: هنر روابط عمومی‌ها این است که از ظرفیت رسانه‌ها به خوبی استفاده کنند؛ البته اشکال وارد است که برخی مدیران آنگونه که باید به روابط عمومی‌ها بها داده نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا