ایران / جهان

پیام تبریک مدیرعامل آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم، با صدور پیامی، ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی متن این پیام به این شرح می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم
الَّذِینَ یُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَیَخْشَوْنَهُ وَلَا یَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ وَکَفَى بِاللَّهِ حَسِیبًا

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی “روابط عمومی و ارتباطات” صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق ، علم و هنر است.

روابط عمومی‌هابه عنوان پل ارتباطی بین مردم و سازمانها نقش اساسی و غیرقابل انکاری بر عهده دارند و بدون شک هموار‌کننده اجرای برنامه‌هاو برقرار‌کننده اعتماد عمومی هستند.

روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین سازمان و جامعه، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران سازمان به افکار جمعی دارد و به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می‌تواند به صورت نظام مند، برنامه‌ریزی شده و سنجیده برای ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با جامعه و ذینفعان اقدام کند، بسیار حایز اهمیت است.

روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصتی ست مبارک تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند تلاش نموده و جایگاه این حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامی تثبیت نماییم.

اینجانب این روز مبارک را به مشعل داران و فعالان این عرصه به ویژه همکاران تلاشگر این مرکز در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب تبریک عرض نموده و موفقیت ایشان را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

اجرکم عندالله
فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
آسایشگاه سالمندان و معلولین قم یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین مراکز نگهداری و توانبخشی شبانه‌روزی کشور می باشد و با کمک مردم نیکوکار اداره می‌گردد.

این آسایشگاه خیریه در حال حاضر پذیرای بیش از ۴۲۰ نفر از سالمندان و معلولین ذهنی می‌باشد که نیمی از سالمندان و حدود ۲۵ درصد معلولین مقیم این مرکز مجهول‌الهویه و بی‌‌سرپرست هستند.

افراد دارای خانواده نیز عمدتاً از خانواده‌های نیازمند می‌باشند. تمام نیازهای این عزیزان از قبیل خوراک، پوشاک، مواد شوینده و بهداشتی، دارو، درمان، نیازهای‌ عمرانی و… صرفاً به همت خیرین ‌گرامی تامین می‌گردد.

شماره کارت بانک ملی ۸۰۴۳-۹۹۳۴-۹۹۷۵-۶۰۳۷
شماره حساب بانک ملی ۰۱۱۴۷۴۶۹۹۷۰۰۴
شماره کارت بانک ملی IR06-0170-0000-0011-4746-9970-04

شماره کارت بانک رفاه ۲۹۶۵-۰۰۱۴-۶۳۷۰-۵۸۹۴
شماره حساب بانک رفاه ۲۸۰۶۵۵۳۰۷
شماره شبا بانک رفاه IR04-0130-1000-0000-0280-6553-07

شماره کارت بانک مهر ایران ۰۰۲۲-۱۰۰۰-۷۳۷۰-۶۰۶۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا