اقتصاد

بررسی وضعیت نانوایی‌ها توسط نمایندگان دستگاه‌های نظارتی قم گشت‌های مشترک نظارت و بازرسی از واحدهای نانوایی شهر قم با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی استان قم انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومی استانداری قم، گشت مشترک نظارت و بازرسی از نانواایی های استان امروز با حضور نمایندگان استانداری، معاون دادستان، تعزیرات حکومتی و غله جهت بازرسی از نانوایی های متخلف که گزارش آنها به سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی و ۱۲۴ اعلام شده بود انجام شد.

رییس تعزیرات حکومتی شهرستان قم در این ارتباط گفت: در این طرح همه روزه ازنانوایی ها و مراکز توزیع اقلام ضروری سبد خانوار بازدید می شود.

وی افزود: در بازدیدهای انجام شده امروز از ۵ واحد نانوایی بازدید بعمل آمد و شکایات و تخلفات این واحدها از قبیل تعطیلی و کم فروشی بررسی و برابر قانون  با آنان برخورد و مقرر گردید در صورت تکرار تخلفات، برخورد قانونی با آنها و تعطیلی واحد در دستور کار قرار بگیرد.

ریاضی افزود: بیشترین تخلفات صورت گرفته نیز در کم کاری و تعطیلی  و کم فروشی بوده است.

همچنین، معاون دادستان قم نیز در این باره گفت : با هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان گشت های نظارتی از همه واحدهای صنفی و تولیدی به صورت ویژه و مستمر در نوبت صبح و عصر انجام می شود و دادستانی برخورد جدی و قاطع با تخلفات را در دستور کار قرار داده است .

مسلم خانی بر عزم جزم این نهاد در حمایت از حقوق شهروندان و مبارزه با تخلفات صنفی خبر داد و اظهار داشت: نظارت بر اقلام پرمصرف در سبد کالای خانوار مهمترین اولویت اجرای طرح های نظارتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا