استانها

پاسخگویی مستقیم مدیرکل تعاون قم به پرسش‌های یارانه‌ای مردم

وحید وزیری‌راد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم؛ روز پنجشنبه در محل این اداره کل پاسخگوی پرسش‌‎های مراجعه‌کنندگان به صورت مستقیم و بدون واسطه بود.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از ایرنا، به دنبال اجرای طرح اصلاح سیاست‌های ارزی در کشور و نیز نحوه پرداخت یارانه‌ها به قشرهای گوناگون مردم، برخی از شهروندان به صورت چهره‌به‌چهره سوال‌های خود را در این زمینه با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در میان گذاشتند و پاسخ‌های خود را دریافت کردند.

به گزارش ایرنا، مرکز روابط‌عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای از راه‌اندازی شماره‌های پاسخگویی برای رفع دغدغه‌های مردم درباره موضوع مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها به شرح زیر خبر داد:

۱ ـ افرادی که به هر نحوی از سال ۱۳۹۳ به بعد برای یارانه‌ها ثبت‌نام نکرده و یا از قلم افتاده بودند؛ لازم است، در سامانه‌ای که قرار است سازمان هدفمندی یارانه‌ها در دسترس قرار دهد، ثبت نام کنند؛ جزییات بیش‌تر در این زمینه در اختیار سازمان هدفمندی قرار دارد.

۲ ـ افرادی که به هر نحوه به دهک‌بندی خود اعتراض دارند؛ می‌توانند از طریق سامانه جامع رفاه ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی اینترنتی https://hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت کنند؛ و اگر اطلاعات اعلامی تایید شود، یارانه آن‌ها جبران خواهد شد.

۳-  شماره تلفن ۰۲۱۶۳۶۹ و شماره گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سوالات در این زمینه در اختیار مردم گذاشته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا