سیاست

همسر شهید: شهید تقوی الگویی برای تبعیت از فرمان ولی فقیه است

همسر شهید حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی گفت: چشم این شهید به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی بود و هر آنچه ایشان فرمایش می‌کردند را دقیق انجام می‌داد و این رفتار شهید برای ما الگو شده است.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از خبرگزاری بسیج از قم، خدیجه عقیقی همسر حجت‌الاسلام والمسلمین شهید سید مهدی تقوی در دیدار با فرمانده و جمعی از مسؤولان سپاه استان قم که در منزل این شهید انجام شد، مسؤولیت‌پذیری را یکی از ویژگی‌های شهید تقوی دانست و عنوان کرد: این شهید بعد از جنگ در دورانی که درس را در حوزه‌های علمیه آغاز کرد در جبهه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی مشغول به خدمت بود و این نشان از دغدغه‌مندی و مسؤولیت‌پذیری بالای او بود.

وی با بیان اینکه شهید تقوی در هر برهه‌ای آماده خدمت به مردم بود، عنوان کرد: چشم این شهید به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی بود و هر آنچه ایشان فرمایش می‌کردند را دقیق انجام می‌داد و این رفتار شهید برای ما الگو شده است.

همچنین، پسر شهید حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی تقوی، با بیان اینکه شهید در هنگام مسؤولیت خود را محدود نمی‌کرد، عنوان کرد: این شهید در ساعت‌های خارج از کاری نیز درحال خدمت به مردم بود.

وی با تاکید بر اینکه روحیه جهادی شهید تقوی نیاز ضروری جامعه امر‌وز است، گفت: این شخصیت بخاطر خستگی زیاد گاهی در ماشین می‌خوابید و در همانجا ناهار خود را میل می‌کرد.

وی با بیان اینکه اجر جهاد، شهادت است گفت: شهادت موضوعی اتفاقی و شانسی نیست بلکه انسان باید به مقام والایی برسد تا بتواند شهید شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا