فرهنگ / هنر

مهدی ملاک بازیگر قمی سریال نجلا:با افتخارخودرا یک قمی میدانم

مهدی ملاک بازیگرخرمشهری قمی سریال نجلا گفت:با افتخارخودرا یک قمی میدانم.

مهدی ملاک بازیگر قمی سریال نجلا که در  برنامه بازدید از آسایشگاه خیریه انوار آفتاب قم  حضور داشت در گفتگویی با خبرنگاران،حس خود را از این بازدید اینگونه بیان میکند:بنده برای دومین بار است که از این آسایشگاه بازدید میکنم و تغییر و تحول مثبت را کاملا در مدیریت جدید حس میکنم.
وی می افزاید:خیلی ها وقتی در اینجور اماکن حضور پیدا میکنند،احساس ترحم به آنان دست میدهد،اما بنده این احساس را ندارم و یک احساس احترام و همبستگی به من دست میدهد.
ملاک درباره خیرها میگوید:کارخوب و ثواب در اینجور اماکن نمود پیدا میکند و خیرها در این شرایط بد اقتصادی،با این کار خود واقعا ایثار میکنند ودست تک تک آنهارا میبوسم.

ملاک از کارهای هنری امسال خود خبر میدهد و اظهار میدارد:برای امسال دو پیشنهاد کاری دارم که یکی سینمایی و یکی سریال تلویزیونی هست که زمانش فرا برسد درباره آن اطلاع رسانی خواهم کرد.
این بازیگر دوست داشتنی که خود را قمی میداند در پایان می افزاید:بنده متولد خرمشهر قهرمان و بزرگ شده قم هستم و خود را با افتخار یک قمی میدانم و توصیه من به کلیه جوانان علاقمندان به هنر بازیگری این است که اولا با درس و دانش آن وارد این عرصه شوند.دوما صبر و شکیبایی را سرلوحه مسیر خود قرار دهند تا دربهای موفقیت برای آنان باز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا