استانها

دکتر شیخ حسن خبر داد: آغاز پایش و کنترل سه سطحی برنامه های شهرداری تهران در سال ۱۴۰۱

مدیرکل پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد از شروع پایش و کنترل اجرای برنامه‌های شهرداری تهران در سه سطح کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از فارس، دکتر محمد حسین شیخ حسن مدیرکل پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران اعلام کرد: در راستای سیاست های ۱۲ گانه شهردار محترم تهران و در دوره جدید مدیریت شهری، هم‌زمان با آغاز سال جدید و با توجه به مأموریت ذاتی مرکز پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد، پایش برنامه‌های شهرداری در سه سطح بلندمدت، میان‌مدت و کوتاه‌مدت انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه پیش از این فقط برنامه‌های بلند مدت همچون برنامه پنج ‌ساله شهرداری تهران مورد پایش، کنترل و ارزیابی قرار می گرفته اند، یادآور شد: در دوره‌ جدید، پایش برنامه‌های عملیاتی و پایش برنامه‌ها و پروژه‌های مرتبط با سیاست‌های ۱۲ گانه شهردار محترم تهران نیز مبنای پایش برنامه ها قرار خواهد گرفت.

مدیرکل پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد در پایان خاطر نشان کرد: پایش برنامه‌های شهرداری تهران در سه حوزه برنامه های واحدهای ستادی، سازمان ها و شرکت ها و برنامه های مناطق ۲۲ گانه صورت می گیرد که به صورت مستمر رصد و هر سه ماه یک بار گزارش های نهایی میزان پیشرفت برنامه ها تدوین و جهت اخذ تصمیمات کلان مدیریتی به دفتر شهردارتهران ارسال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا