ایران / جهان

کسب مقام نخست مسابقات مداحی عراق توسط مداح قمی

حاج حسن حیدرزاده قمی از مداحان استان قم موفق به کسب مقام نخست مسابقات مداحی وجیها بالحسین(ع) در کشور عراق شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی مسابقه استعدادیابی مداحان برای نخستین بار و با عنوان وجیها بالحسین(ع) به میزبانی کربلای معلی و با حضور مداحان فارس زبان و ترک زبان برگزار شد.
از ایران نیز مداحان نوجوان، جوان و میانسال در این مسابقه استعدادیابی شرکت کردند و موفقیت‌های چشمگیری به دست آوردند.
از جمله مداحانی که در بین فارس زبانان موفق به کسب عنوان نخست شد، حاج حسن حیدرزاده قمی است که برای شهر کریمه اهل بیت(س) افتخارآفرینی کرد.
بر این اساس کانون مداحان استان و شهرستان قم در پیام تبریکی، از حاج حسن حیدرزاده قمی به دلیل کسب مقام نخست این مسابقات و ثبت افتخار به نام شهر قم قدردانی کرد.
در متن پیام کانون مداحان استان و شهرستان قم آمده است: بدین وسیله قدرداني خود را از مداح محترم و ارجمند اهلبیت معصومین (علیهم‌السلام) جناب آقای حاج حسن حیدرزاده به جهت کسب مقام اول بین ۶ کشور جهان اسلام در حوزه فارس‌زبان‌ها و افتخارآفرینی برای شهر کریمه اهلبیت(ع) و قم المقدسه که در کشور همسایه، عراق برگزار شد، به عمل آورده و به ایشان که خود عضوی از اعضاي خدومِ کانون مداحان می‌باشد و همچنین به قاطبه مداحان، ذاکران اهلبیت (علیهم السلام) و شهروندان عزیز تبریک و تهنیت می‌گوییم؛ موفقیت و سربلندي همهٔ ستایشگران آل الله علیهم‌السلام آرزوي قلبي ماست.
گفتنی است در این مسابقات، شرکت‌کنندگانی از کشورهای آذربایجان، سوریه، لبنان، منطقه حجاز، بحرین، عراق و ایران شرکت داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا