اقتصاد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قم: مردم از نمایشگاه ماه بهشت بازدید و از محصولات مددجویان این نهاد خرید کنند

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قم از برگزاری نمایشگاه ‌توانمندی‌ها و بازارچه فروش محصولات مددجویان این نهاد در بوستان علوی خبر داد و از مردم خواست برای رونق کسب و کارشان از تولیدات آنها خرید کنند.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مهرداد مصلح، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قم با شاره به اینکه نمایشگاه‌ توانمندی‌ها و بازارچه فروش محصولات مددجویان این نهاد در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است گفت: این نمایشگاه که ماه بهشت نام دارد با هدف کمک به بازاریابی و فروش محصولات و خدمات تولیدی مجریان طرح های اشتغال تحت حمایت کمیته امداد استان قم افتتاح و راه اندازی شده است.
وی با بیان اینکه مددجویان این نهاد در این نمایشگاه ۴۶ غرفه را به خود اختصاص داده اند افزود: این غرفه ها شامل موکب اشتغال و غرفه های ‌کودک، موادغذایی، پوشاک، صنایع دستی، بازی و سرگرمی هستند.
مصلح برنامه های فرهنگی این نمایشگاه از قبیل مسابقه با جایزه را پیوست فرهنگی این نمایشگاه برشمرد و تصریح کرد: نمایشگاه ماه بهشت به همت کمیته امداد استان قم و با همکاری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری قم برپا شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه نمایشگاه ماه بهشت از ۶ تا ۱۳ اردیبهشت بمدت هشت روز در میدان سرو بوستان علوی در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: این نمایشگاه در این مدت از ساعت ۱۸ لغایت ۲ بامداد جهت فروش محصولات و ارائه خدمات در خدمت شهروندان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا