استانها

با حضور جانشین فرمانده سپاه استان قم معاون فرهنگی هنری سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) معرفی شد

در مراسمی با حضور سرهنگ کبیری پور جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع)،سرهنگ هادی بادینلو به عنوان معاون فرهنگی هنری سپاه قم معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم ،سرهنگ مهدی کبیری پور جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب علیه السلام استان قم در مراسم تکریم و معارفه معاونین فرهنگی هنری سپاه استان با اشاره به ویژگی مهم پاسداری گفت: با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب، مهمترین ویژگی سپاه معنویت آن است و این معنویت زیرساخت بسیار مهمی در شکل گیری رفتار هاست.

وی ادامه داد: اخلاق نیک، وجدان کاری، اهتمام به بیت المال، روحیه جهادی، اخلاص در عمل و تشرع از بایستی از مهمترین ویژگی‌های پاسداران باشد.

کبیری پور تاکید کرد:اگر روحیه جهادی، ایثار و از خودگذشتگی در مجموعه سپاه از بین برود هرگز به اهداف خود نخواهیم رسید و بهره وری و کارایی در این مجموعه به شدت افت خواهد کرد.

وی توجه به شناخت مسئولین و مدیران در خصوص وضعیت روحی و خانوادگی نیرو‌های تحت فرمان را از مهمترین وظایف مسئولین رده‌ها دانست و بر ایجاد رابطه صمیمی و رفاقت میان مسئول و نیرو تاکید کرد.

جانشین فرمانده سپاه قم با توجه به اهمیت انتخاب مدیران اظهار کرد:انتخاب مسئولین و مدیران باید با نگاه به تخصص، دانش و اشراف آن‌ها نسبت به جایگاه مورد نظر صورت گیرد.

وی در پایان داشتن تفکر راهبردی، قدرت توانمندسازی، ریل‌گذاری، جامع نگری، فرصت شناسی و پیامد نگری را از مهم‌ترین ویژگی مدیران برشمرد.

لازم ذکر است در این مراسم سرهنگ هادی بادینلو به عنوان معاون جدید فرهنگی هنری سپاه استان قم معرفی شد.

پیش از این معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه استان قم در قالب یک معاونت تجمیعی با مدیریت سرهنگ داود محبی فعالیت می‌کرد که وی اکنون مسئولیت معاونت اجتماعی سپاه استان را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا