استانها

در سومین روز از هفته کارگر انجام شد؛ دیدار سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان با نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی

در سومین روز از هفته کارگر سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان با دکتر احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی قم،در این دیدار که عصر روز سه شنبه در دفتر نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید، جمعی از مدیران دستگاههای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان به همراه نمایندگان تشکل های کارگری،کارفرمایی و بازنشستگی حضور داشتند.

نماینده مردم قم در مجلس در این دیدار با گرامیداشت هفته کارگر گفت؛ فرمول و قالب مشخصی برای محاسبه دستمزد کارگران عزیز باید مشخص شود و یک کارگر باید از نظر شغلی و معیشتی تامین باشد تا تولیدکننده خوبی باشد.

احمد امیرآبادی افزود: امنیت شغلی و معیشتی یک کارگر تولیدکننده، از نظر روانی و امنیتی او را در شرایطی قرار می‌دهد که می‌تواند کالای با کیفیت تولید کند.

وی تصریح کرد: برای تامین مسکن کارگران و بازنشستگان عزیز فاقد مسکن در نهضت ملی مسکن و در شورای مسکن استان قم، موضوع مسکن کارگران باید به صورت ویژه مد نظر قرار گیرد.

در این دیدار ” محمد عاشوری ” سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان قم با تقدیر از تلاش های جدی آقای امیرآبادی در پیگیری و به سرانجام رساندن موضوعات کارگری و حوزه تولید در مجلس، وجود هماهنگی و وحدت رویه در پیگیری موضوعات از سوی تشکل های صنفی و مدیران دستگاههای اجرایی را مهم دانست.

بر اساس این گزارش ایجاد بیمارستان فوق تخصصی و رفع موانع و ارتقای بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع) قم از موارد مهم طرح شده در این نشست بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا