ایران / جهان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم: تمهیدات ویژه ترافیکی برای روز قدس و عید فطر اتخاذ می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی روز قدس و عید فطر، از اتخاذ تمهیدات و تدابیر ویژه ترافیکی در این دو روز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از روابط عمومی استانداری قم، ابراهیم معتمدی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم در جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک استان که بعد از ظهر امروز در سالن بقیه الله استانداری برگزار شد، با اشاره به تجربه ی گذشته در زمینه ی تدابیر ترافیکی روز قدس و عید فطر گفت: باید نقاط ضعف و قوت بررسی و احصاء شده و در برنامه های آتی مورد استفاده قرار بگیرند.
معاون استاندار قم در ادامه با تاکید بر اتخاذ تدابیر ویژه ترافیکی متناسب با آمار زائران ورودی به استان در ایام عید فطر بیان کرد: هماهنگی آماری بین ادارات کل جهت تسهیل در عبور و مرور و کنترل حجم ترافیک ضروری است.
معتمدی با اشاره به پیش بینی سفر زائرین به قم در ایام پیش رو تصریح کرد: در صورت نیاز استقرار اتوبوس در پارک سوار شمالی جهت حمل و نقل مسافرین به حرم مطهر انجام خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به پیشگام بودن شهرداری قم در ارائه ی خدمات شهری به زائرین و مجاورین، خواستار همراهی و تعامل ادارات دولتی با شهرداری قم برای بهبود خدمات ارائه شده در این ایام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا