ایران / جهان

پیام آیت‌الله سعیدی به مناسبت روز جهانی قدس

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با صدور پیامی به مناسبت روز قدس، از مردم قم برای شرکت پرشور در این راهپیمایی جهانی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، متن پیام آیت‌الله سعیدی به مناسبت روز جهانی قدس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سنصلی فی القدس
ان شاءالله

روز قدس روز تبلور دیانت سرشار از بصیرت در عرصه سیاست است که از برکت ابتکار امام راحل با الهام از مکتب ظلم ستیز اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام هر ساله صهیونیست سفاک را به عقب می راند و نقشه های شوم استکبار جهانی را با حضور پر شور و انقلابی مردم در سراسر دنیا بر هم می‌زند.

در لبیک به ندای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای حفظه الله و تجدید بیعت با آرمان شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم و سردار دلها، همه ساله در این روز مهم ندای « کونا للظّالم خصماً و للمظلوم عوناً» در حنجره امت اسلامی می پیچد و در ضمن شعارهای پرشور و روشنگر، ظلم ظالمین و مظلومیت مظلومین فریاد می گردد تا به عنوان مصداقی مؤثر از جهاد تبیین، افکار عمومی دنیا از بند استعمار رسانه های دجال صفت دنیای غرب آزاد گردد.

بی تردید این جهاد جمعی عرصه تبیین و روشنگری، با همصدایی بیش از پیش امت اسلام و آزادگان جهان، در جمعه‌ی آخر ماه مبارک رمضان کابوس دشمنان قسم خورده اسلام و تکیه گاه محور غیور و صبور و مجاهد مقاومت خواهد بود.

اینجانب ضمن دعوت مردم شریف قم به شرکت در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس، امیدوارم این گونه حرکت‌های پر شور و مخلصانه در تحقق تمدن نوین اسلامی و البته تعجیل در ظهور منجی عالم بشریت بیش از پیش مؤثر و مثمر واقع شود.

امام جمعه و تولیت آستان مقدس قم

سید محمد سعیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا